Bufet pod porodnicí má víc míst k sezení. Končí naopak stánek pod Dětskou klinikou

28. července 2019

Nová přístavba i zvětšená terasa. Více míst pro své hosty nabízí nově oblíbený bufet nacházející se pod Porodnicko-gynekologickou klinikou FN Olomouc. Nemocnice poskytla provozovateli bufetu potřebný pozemek formou pronájmu, rekonstrukci už zajistil provozovatel z vlastních prostředků.

Definitivně naopak končí stánek s "hladovým okénkem" pod Dětskou klinikou při východu z areálu nemocnice do Brněnské a Heyrovského ulice. V těchto dnech probíhá demolice objektu. "O pronájem stánku už nebyl zájem. Nedaleko se nachází vyhledávaná cukrárna Sněhurka, s jejímž nájemcem jsme prodloužili smlouvu, takže nabídka občerstvení v této části areálu bude nadále zajištěna. Proto jsme přistoupili k odstranění nevyužívaného objektu," vysvětluje vedoucí Útvaru hospodářsko-technické správy FN Olomouc Ing. Vladimír Olejníček.