Charitativní Věncování: Symboly adventu si lze koupit do pátku

22. listopadu 2021

Desítky adventních věnců, věnečků a vánočních dekorací jsou pro vás připravené v rámci letošního Věncování. Dvaadvacátý ročník charitativní akce, jejíž výtěžek slouží k potěše, radosti a především podpoře malých pacientů dětské kliniky a jejich rodin, probíhá již od 15. listopadu, ale stále je z čeho vybírat! Přijďte se sami přesvědčit. Pomoci dobré věci pořízením nezbytné adventní výbavy, kterou vyrábí početná skupina sester, floristů, dětí, rodičů a dobrovolníků, můžete do pátku 26. listopadu v obchůdku sdružení Šance v přízemí Dětské kliniky FN Olomouc.

V pondělí 22. listopadu byl na stejném místě zahájena také tradiční sbírka Vánoční hvězda. Květiny lze koupit nejen v Olomouci, ale také v řadě dalších měst na Moravě i v Čechách. Cena vánoční hvězdy bude 60 Kč (malá) a 120 Kč (velká). Podrobnosti o sbírce se dozvíte i na webových stránkách.