Daruj krev s Crosspointem, pomůžeš dobré věci

26. srpna 2020

Po pět zářijových dní bude na Transfuzním oddělení Fakultní nemocnice Olomouc probíhat akce Daruj krev s Crosspointem. Stejnojmenná dobročinná společnost, která dlouhodobě podporuje Dětskou kliniku FN Olomouc, zve všechny zájemce z řad dárců, aby akci podpořili osobní účastí. Jedním z nich bude bezpochyby primátor města Olomouce Mgr. Miroslav Žbánek, MPA, pod jehož záštitou se darování s Crosspointem uskuteční.

Akce Daruj krev s Crosspointem začne v úterý 15. září v 7.30 hodin, kdy na Transfuzní oddělení Fakultní nemocnice Olomouc dorazí v roli dárce krve právě primátor Žbánek. Další data pro darování s Crosspointem jsou středa 16., pondělí 21. a úterky 22. a 29. září. „Zájemci o darování s námi se mohou hlásit na bezplatné lince 800 888 529 nebo na čísle 588 442 236. Těšíme se na vás,“ zve ředitelka neziskové organizace Ester Rážová.

Veškeré důležité informace pro dárce naleznou zájemci na webu transfuzka.fnol.cz.