Fakultní nemocnice Olomouc zahájí očkování samoplátců proti COVID-19

16. června 2021

Již ve čtvrtek 17. 6. 2021 zahájí Fakultní nemocnice Olomouc očkování samoplátců (tzn. cizinců a občanů ČR, kteří nemají v ČR komplexní zdravotní pojištění) proti onemocnění COVID-19. Určeným očkovacím místem pro uvedenou skupinu zájemců bude očkovací centrum FN Olomouc. Registrace je už nyní možná na webových stránkách registrace.mzcr.cz v samostatném registračním online formuláři pro samoplátce.

Pro zájemce o očkování z řad samoplátců budou ve FN Olomouc vyčleněny termíny ve dvou dnech v týdnu, vždy pondělí a středa v čase od 13 hodin a jejich počet a konkrétní čas budou uzpůsobeny počtu zájemců (aktuálně registrováno cca 170 osob).

Cena za očkování je stanovena ze strany MZ ČR na 809 Kč, platba je možná výhradně bezkontaktní platební kartou. Certifikát o očkování bude k dispozici na webu ocko.uzis.cz.

Podrobné informace najdete na přiložených letácích (pro zvětšení klikněte na obrázek)

Instrukce ke stažení: