Hudba Hradní stráže a Policie České republiky poděkuje 1. června zdravotníkům malým koncertem

28. května 2020

V rámci celorepublikové akce Policie děkuje vystoupí v pondělí 1. června v 10.50 hodin s krátkým, zhruba půlhodinovým programem v areálu Fakultní nemocnice Olomouc Hudba Hradní stráže a Policie České republiky. Koncert, jenž je poděkováním kolegům policistům, lékařům, zdravotníkům a záchranářům, kteří se již třetí měsíc podílejí na zvládání pandemie COVID-19, se ve FN Olomouc uskuteční na travnatém prostranství, kde dříve stála stará budova II. interní kliniky.

Programem malých koncertů, které se v Olomouci uskuteční ještě ve Vojenské nemocnici a u sídla Hasičského záchranného sboru, jsou slavné české pochody a populární melodie. Motto akce Policie děkuje zní “Přivezeme Vám hudbu a dobrou náladu, odvezeme si Váš potlesk.” Všichni zájemci z řad zaměstnanců a návštěvníků Fakultní nemocnice Olomouc jsou na bezplatný koncert srdečně zváni.

Foto: Policie ČR