Koledy si na II. chirurgické klinice Fakultní nemocnice Olomouc zazpívalo padesát lékařů, sester i pacientů

12. prosince 2019

Slavnostní vánoční atmosféra zavládla ve středu večer na lůžkovém oddělení II. chirurgické kliniky. Personál kliniky se připojil k akci Česko zpívá koledy, kterou organizuje Deník a vydavatelství Vltava Labe Media. A sbor bylo hodně slyšet! Do zpěvu se totiž nakonec zapojilo více než padesát lidí! Nejznámější vánoční hity jako Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán, Půjdem spolu do Betléma, Pásli ovce Valaši nebo Vánoce, Vánoce přicházejí a Půlnoční od Václava Neckáře si společně zapěli nejen lékaři a sestry z II. chirurgie, ale přidali se i kolegové z jiných pracovišť, například z III. interní kliniky nebo Kliniky anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny, a také medici, pacienti a návštěvníci. Setkání ale nebylo jen o zpěvu. Že se blíží vánoční svátky, bylo poznat i z vůně punče a cukroví. Prostě nádherná oslava pospolitosti! Děkujeme a přejeme krásné Vánoce.