Máme vylosováno! Soutěž Vzhůru do oblak zná výherce

18. října 2022

Soutěž Vzhůru do oblak dnes vyvrcholila v místech, kde vznikl nápad na její uspořádání. Na Klinice tělovýchovného lékařství a kardiovaskulární rehabilitace se při losování sešly její iniciátorky - přednostka kliniky, profesorka Eliška Sovová a ředitelka Lázní Slatinice Irena Vašicová. Čísla výherců cen vytahovaly z osudí celkem sedmnáctkrát.

• Výherce vylosovaly ředitelka Lázní Slatinice a. s. Irena Vašicová a přednostka Kliniky tělovýchovného lékařství a kardiovaskulární rehabilitace, profesorka Eliška Sovová.

Hlavní cenou pro soutěžící, jejichž úkolem bylo během letních měsíců navštívit co nejvíce rozhleden a vyhlídkových míst, byl víkendový pobyt v Lázních Slatinice. Ze 462 lístků zastupujících všechny příspěvky ve facebookové skupině vylosovala Irena Vašicová vítězku – Vlastu Skácelovou. „Poukaz ji opravňuje k třídennímu pobytu pro dvě osoby s polopenzí a lázeňskými procedurami. Srdečně gratuluji k výhře a děkuji za účast všem, kteří se naší výzvou nechali inspirovat. Jsem moc ráda, že tyto letní soutěže se již stávají tradicí,“ uvedla ředitelka slatinických lázní.

Vítěze speciálního balíčku „pro skvělou kondici“ od společnosti Nutrend vybrala z osudí Eliška Sovová. Soubor potravinových doplňků a dobrot, který udělá radost a službu všem, jež chtějí zlepšovat svoji výkonnost, vyhrává Karin Chytilová. „Máme obrovskou radost z toho, kolik lidí se do naší soutěže zapojilo. Že jich nakonec bude ve facebookové skupině více než 260, jsme vůbec nečekali. Děkujeme všem za příspěvky a tipy na výlety a slibujeme, že příští rok nachystáme další atraktivní výzvu. Skupinu ale neuzavíráme a budeme rádi, když se soutěžící pochlubí i dalšími rozhlednami, které navštívili,“ dodala přednostka Eliška Sovová.

Do osudí však Irena Vašicová s Eliškou Sovovou sáhly ještě patnáctkrát. Výhercem „oplatkové ceny“, který si na cestu na základní cíl naší soutěže – rozhlednu na Velkém Kosíři – přibalil slatinické lázeňské oplatky, se stává Zuzka Barveníčková. Dalších 14 soutěžících získá balíčky s tričky s motivem soutěže a další ceny.

Pořadatelé soutěže se nakonec rozhodli udělit i zvláštní cenu, a to Adreji Pytolajové, na jejímž rozhlednovém účtu přibylo za prázdniny neuvěřitelných 103 čárek! „Takový výkon si prostě zaslouží respekt a ocenění. Možná že na cestách na rozhledny prošlapala boty, takže se jí určitě bude hodit poukaz do prodejny Intersport v hodnotě pět tisíc korun,“ dodala Eliška Sovová.

Výherce budeme zprávou informovat o termínu a formě předání cen.

Seznam výherců:

• Hlavní cena – víkendový pobyt Slatinice | Skácelová Vlasta