Oddělení urgentního příjmu FN Olomouc hledá nové lékaře, prioritně v oborech chirurgie a vnitřní lékařství

2. března 2020

Pomyslnou vstupní branou do Fakultní nemocnice Olomouc, kudy denně projde největší množství pacientů, je Oddělení urgentního příjmu. Práce zdravotníků na něm není rozhodně stereotypní. Toto neustále rozvíjející se dynamické prostředí poskytuje lékařům každodenní diagnostiku rozmanitých diagnóz pacientů. Jsou zde ošetřováni všichni ti, kdo vyžadují neodkladnou a akutní péči. Urgent olomoucké fakultní nemocnice aktuálně hledá nové lékaře, a to prioritně v oborech chirurgie a vnitřní lékařství.

Fakultní nemocnice Olomouc je největším zdravotnickým zařízením na střední Moravě a šestou největší nemocnicí v zemi. Je součástí sítě devíti fakultních nemocnic přímo řízených Ministerstvem zdravotnictví ČR. Historie největšího zaměstnavatele v Olomouckém kraji sahá až do roku 1896.

Zájemci o zajímavou a společensky vysoce prospěšnou práci lékaře na Oddělení urgentního příjmu FN Olomouc se mohou hlásit přímo prostřednictvím webových stránek nemocnice v sekci Kariéra a vzdělávání. Lékařům s požadovanou specializovanou způsobilostí při úvazku 1,00 (včetně přesčasové práce) garantuje Fakultní nemocnice Olomouc po zapracování příjem 80 až 100 tisíc korun měsíčně.

Více ZDE