Podpoříte II. interní kliniku-gastroenterologickou a geriatrickou v ekologické soutěži E.ON Energy Globe?

2. září 2020

O vítězství v ekologické soutěži E.ON Energy Globe usiluje budova II. interní kliniky - gastroenterologické a geriatrické Fakultní nemocnice Olomouc. O tom, zda první nemocniční stavba v České republice splňující standardy nízkoenergetické budovy vyhraje, rozhodne veřejnost. Projekt největšího zdravotnického zařízení na střední Moravě je možné podpořit ZDE. Hlasující jsou navíc zařazeni do losování o atraktivní ceny!

Cílem soutěže E.ON Energy Globe je ocenit projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energie. Jejím prostřednictvím se snažíme zviditelnit takové projekty, které si zaslouží publicitu za svůj inovativní přístup k úsporám energií a ochraně životního prostředí a mohou tak sloužit jako inspirace pro ostatní. Soutěž E.ON Energy Globe je vyhlašována v kategoriích – Firma, Produkt, Obec, Vzdělávání a Stavba. Letos navíc můžete vybrat vítěze speciálního ocenění Čistý vzduch. Vítězové jednotlivých kategorií 12. ročníku soutěže E.ON Energy Globe budou slavnostně vyhlášeni 8. října 2020.