Přijmeme všeobecné sestry pro Hemato-onkologickou kliniku

22. října 2021
‼Přijmeme všeobecné sestry pro Hemato-onkologickou kliniku 👩‍⚕️
❓ Máte zájem se stát členem týmu prestižního pracoviště?
🔘 Naše požadavky
▫️ odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecná sestra, dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění,
▫️ zdravotní způsobilost a bezúhonnost dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění.
🔘 Nabízíme
▫️ možnost získat praktické zkušenosti a dozvědět se spoustu zajímavých informací z oblasti hemato-onkologie přímo v prostředí pracoviště,
▫️ pracovní poměr realizovaný formou dohody o provedení práce (v rozsahu maximálně 300 hod./ rok), či dohody o pracovní činnosti (v rozsahu maximálně 80 hod./ měsíc)
▫️ individuální domluva konkrétních směn,
▫️ finanční odměnu z DPP/DPČ: 180 Kč/hod.
❓ Chcete se dozvědět více?
☎️ 📯 Kontaktujte Mgr. Michaelu Natálii Konečnou z Personálního úseku Fakultní nemocnice Olomouc na tel. č. +420 734 180 880 nebo formou e-mailu: michaelanatalie.konecna@fnol.cz.
V případě odborných dotazů je možné se obrátit na vrchní sestru Hemato-onkologické kliniky Bc. Moniku Labudíkovou na e-mail: monika.labudikova@fnol.cz.
Více informací o pracovišti ➡➡➡ https://hok.fnol.cz/