V areálu Fakultní nemocnice Olomouc vzniknou nové chodníky

3. dubna 2020

Na několika místech areálu Fakultní nemocnice Olomouc vznikají nové chodníky, případně dochází k úpravě těch stávajících. Součástí prací je také rozšíření či obnova veřejného osvětlení. Zhotovitelem díla za téměř 4,2 milionu korun je firma INSTA CZ, hotovo by mělo být do dvou měsíců od zahájení.

„Projekt zahrnuje chodník před Klinikou psychiatrie a také několik úseků poblíž II. interní kliniky - gastroenterologické a geriatrické. Poslední upravovaný chodník se nachází poblíž hlavního vjezdu do nemocnice z Hněvotínské ulice,“ přiblížil Ing. Jan Langer z Odboru investic olomoucké fakultní nemocnice.

„Žádáme tímto návštěvníky areálu i zaměstnance nemocnice, aby dodržovali nutná bezpečnostní opatření související se stavebními pracemi a řídili se značením v inkriminovaných místech. Všem se omlouváme za dočasné nepohodlí způsobené stavební činností a věříme, že bude vykoupeno výsledkem po ukončení prací,“ dodává Jan Langer.

Výstavba nových chodníků si vyžádá v areálu FN Olomouc dopravní omezení, která začnou platit v pondělí 6. dubna. Podrobnosti vyplývají z přiloženého plánku.

Dopravní omezení souvísející s výstavbou chodníků: