Vybrané prezentace z konference Hospital Management 2022 jsou dostupné na webu

3. května 2022

Více než dvě sta odborníků z celé České republiky, zástupců vedení nemocnic a státní správy i reprezentantů farmaceutických společností se sešlo na jedné z nejvýznamnějších konferencí v oblasti zdravotnictví u nás – Hospital Management 2022. Šestý ročník všestranně inspirativního setkání, který hostil olomoucký NH Hotel, byl jako v minulých letech naplněn diskusními bloky k nejožehavějším tématům a otázkám českého zdravotnictví.

Během dvou dnů se hosté věnovali v pěti tematických blocích nejfrekventovanějším problémům současnosti, ale i budoucímu směřování zdravotní péče. Například o marketingu a marketingová komunikace zdravotnických zařízení, digitalizaci zdravotnictví, efektivním prodeji léků a zdravotnického materiálu nebo nemocničních nákupech v současném prostředí diskutovaly významné osobnosti, které patří mezi respektované odborníky v různých oblastech zdravotnictví v tuzemsku i zahraničí.

Vybrané prezentace z konference Hospital Management 2022 jsou nyní dostupné na webových stránkách ZDE.