Z důvodu inventury bude uzavřena Lékárna Fakultní nemocnice Olomouc

25. listopadu 2019

Inventarizace skladových zásob se od pátku 29. listopadu do neděle 1. prosince dotkne provozní doby v Lékárně Fakultní nemocnice Olomouc, a to jak hlavní lékárny, tak Lékárny 24 v budově A. Hlavní lékárna bude pro veřejnost uzavřena v pátek 29. listopadu a v sobotu 30. listopadu. Nebude tedy možné vyzvednout si léky na recepty a zdravotnické potřeby na poukazy. Lékárna 24 v budově A bude po tuto dobu v provozu. Vzhledem k omezené kapacitě a specifické skladbě sortimentu však zřejmě nebude možné uspokojit všechny pacienty s recepty a poukazy. V neděli 1. prosince bude od 7 hodin uzavřeno pohotovostní okénko v Lékárně 24 v budově A. V pondělí 2. prosince již bude obnoven běžný provoz hlavní lékárny i Lékárny 24.