Podpořte dobrovolnické centrum

IBAN: CZ4407100000000036334811
BIC: CNBACZPP
Variabilní symbol: 9036

Finanční dar bude použit, např: na náklady na zapojení dobrovolníka do programu - nábor, školení a supervize, pojištění, jednotné oblečení, dále na vybavení dobrovolníků pro činnost na odděleních - výtvarné potřeby, hudební nástroje, společenské hry, literatura, hračky, rehabilitační pomůcky apod.

Pokud budete chtít náš dobrovolnický program podpořit materiálním darem (materiální zajištění např: jednorázových akcí - výtvarné a hudební dny na odděleních, dětský den, mikulášská nadílka apod.), prosím kontaktujte koordinátorku dobrovolnického centra Mgr. Petru Stejskalovou - mobil.: + 420 603 299 398.

„Firemní dobrovolnictví“

Komerčním společnostem a firmám nabízíme spolupráci při realizaci projektu „Dobrovolníci z firem“.

Jedná se o zapojení jednotlivých zaměstnanců i celých pracovních týmů do dobrovolnického programu. Firmy mohou využít příležitost uspořádat vlastní akci v rámci FN, která by přispěla k pohodě pacientů a zkvalitnila by úroveň servisu nemocnice. Zároveň posílí vlastní tým, obohatí jej o společné zážitky a odhalí skryté schopnosti svých zaměstnanců.

kontaktní adresa Dobrovolnické centrum