Kde nás najdete

Hemato-onkologická klinika je umístěna v areálu Fakultní nemocnice v Olomouci v ulici I. P. Pavlova 6. Její ambulantní část sídlí v budově K nedaleko III. interní kliniky, lůžková část se nachází v prostorách nad Transfuzním oddělením v budově L1. Z hlavního vlakového nádraží v Olomouci je areál nemocnice dostupný tramvajovými linkami číslo 1, 4 a 6 a autobusy městské hromadné dopravy číslo 12, 19, 26 (zastávka Dvořákova) a 21 (Hněvotínská). Od autobusového nádraží lze do FNOL dojet tramvajovou linkou číslo 4 a autobusy MHD číslo 19 (Dvořákova) a 10 (Fakultní nemocnice). Pro imobilní pacienty pak přepravu po areálu nemocnice zajišťuje autobus číslo 42, který vyjíždí od tramvajových zastávek u nemocnice. Areál FNOL je přístupný branami z ulice I. P. Pavlova a z Hněvotínské a vstupem pouze pro pěší od tramvajových zastávek.

kontaktní adresa Hemato-onkologická klinika
  • 588 443 296 (objednávání pacientů), 588 444 305 (sekretariát)
  • 585 428 102 (fax)