Z vršku do vršku aneb „Středověk neskončil! Středověk trvá…“

Základní informace

Kapacita akce je již naplněna! Omlouváme se všem zájemcům, na které se nedostane, věříme, že Vám to vyjde napřesrok.

Sportovně-společenská akce pořádaná Fakultní nemocnicí Olomouc pro zaměstnance největšího zdravotnického zařízení v Olomouckém kraji.

Letošní ročník oblíbené akce pro zaměstnance FN Olomouc vás vrátí zpět do středověké Olomouce. Jak také jinak, když dějištěm „Vršku“ bude Korunní pevnůstka u Bezručových sadů. Ta sice vznikla až v 18. a 19. století, ale svou jedinečnou atmosférou a umístěním pod středověkými městskými hradbami přímo vybízí k uspořádání akce s historickou tematikou. Na rozdíl od loňského ročníku, kdy týmy reprezentovaly státy z celého světa, nebudou letos účastníci dopředu omezeni ve výběru názvu a při volbě kostýmů. Budeme však rádi, když inspiraci najdou ve středověku. Vzhledem ke zkušenostem z minulých let jsme si jisti, že nám zaměstnanci FN Olomouc opět dokážou, že nedostatkem fantazie, kreativity a smyslem pro legraci rozhodně netrpí. :)

Prezence a začátek vašeho putování do Korunní pevnůstky začne ve 14 hodin na parkovišti za stravovacím provozem v areálu nemocnice. Na trase na vás bude čekat řada zajímavých úkolů a týmových výzev, v cíli se pak s kolegy a kamarády pobavíte u dobrého jídla a pití.

Jednotlivci, kteří chtějí být k nějakému týmu přiřazeni, nebo se chtějí zúčastnit pouze odpoledního a večerního programu, se nahlásí emailem na marketing@fnol.cz.

Těšíme se na Vás

Vedení FN Olomouc

Fotografie z loňského ročníku:

Z vršku do vršku 2018

Obrázek v záhlaví: Kristus a cizoložnice - detail, (1532), Ermitáž Petrohrad

Termín konání

  • Zahájení 6. září | 14:00
  • Ukončení 6. září | 23:59

Místo konání

  • Korunní pevnůstka

Pořadatel

Fakultní nemocnice Olomouc