I. interní klinika - kardiologická

I. interní klinika - kardiologická

Personál a kontakty

Lékaři:

prof. MUDr. Martin Hutyra, Ph.D., FESC

martin.hutyra@fnol.cz 

prof. MUDr. Jan Václavík, Ph.D. FESC

jan.vaclavik@fnol.cz 

doc. MUDr. Čestmír Číhalík, CSc.

cestmir.cihalik@fnol.cz 

doc. MUDr. Dalibor Musil, Ph.D.

dalibor.musil@fnol.cz 

doc. MUDr. Tomáš Skála, Ph.D., FESC

tomas.skala@fnol.cz 

MUDr. Renáta Aiglová

renata.aiglova@fnol.cz 

MUDr. David Břečka

david.brecka@fnol.cz 

MUDr. Marián Fedorco, Ph.D., FESC

marian.fedorco@fnol.cz

MUDr. Jakub Flašík

jakub.flasik@fnol.cz 

MUDr. Jan Galuszka, Ph.D.

jan.galuszka@fnol.cz

MUDr. Yvona Hrčková

yvona.hrckova@fnol.cz 

MUDr. Štěpán Hudec

stepan.hudec@fnol.cz 

MUDr. Jarmila Indráková

jarmila.indrakova@fnol.cz 

MUDr. Libor Jelínek

libor.jelinek@fnol.cz 

MUDr. Monika Kamasová

monika.kamasova@fnol.cz

MUDr. Eva Kociánová

eva.kocianova@fnol.cz

MUDr. Filip Koubek

filip.koubek@fnol.cz 

MUDr. František Kováčik

frantisek.kovacik@fnol.cz 

MUDr. Tomáš Kvapil

tomas.kvapil@fnol.cz 

MUDr. Jan Látal

jan.latal@fnol.cz

MUDr. Marie Lazárová

marie.lazarova@fnol.cz 

MUDr. Ondřej Moravec, FESC

ondrej.moravec@fnol.cz 

MUDr. Robert Náplava, Ph.D.

naplava@centrumsrdce.cz

MUDr. Radomír Nykl

radomir.nykl@fnol.cz 

MUDr. Jana Obrová

jana.obrova@fnol.cz 

MUDr. Jiří Ostřanský

jiri.ostransky@fnol.cz

MUDr. Luděk Pavlů

ludek.pavlu@fnol.cz 

MUDr. Jana Petřková, Ph.D.

jana.petrkova@fnol.cz

MUDr. Jan Přeček

jan.precek@fnol.cz 

MUDr. Jan Pyszko

jan.pyszko@fnol.cz 

MUDr. Martin Rada

martin.rada@fnol.cz 

MUDr. David Richter, Ph.D.

david.richter@fnol.cz 

MUDr. Martin Sluka

martin.sluka@fnol.cz 

MUDr. Aleš Smékal

ales.smekal@fnol.cz 

MUDr. Ingrid Sovová

ingrid.sovova@fnol.cz 

MUDr. Marcela Škvařilová, Ph.D.

marcela.skvarilova@fnol.cz 

MUDr. Miloslav Špaček, FESC

miloslav.spacek@fnol.cz 

MUDr. Jan Tibitanzl

tibitanzl@googlemail.com

MUDr. Marek Vícha

marek.vicha@fnol.cz 

MUDr. Karel Vykoupil

karel.vykoupil@fnol.cz 

 

 

Sekretariát ambulance:

Kateřina Klimešová

katerina.klimesova@fnol.cz 

 

 

Oddělení zdravotních pojišťoven:

Martina Jedličková

martina.jedlickova@fnol.cz

 

Oddělení klinických studií:

Mgr. Irena Opavská

irena.opavska@fnol.cz

ing. Eva Součková

eva.souckova@fnol.cz 

 

Technici:

Dalibor Klimeš, DiS.

dalibor.klimes@fnol.cz

Petr Rohánek, DiS.

petr.rohanek@fnol.cz

 

Národní telemedicínské centrum:

ing. Pavel Bradáč

pavel.bradac@fnol.cz 

ing. David Kula, MBA

david.kula@fnol.cz 

ing. Eva Straková

eva.strakova@fnol.cz 

ing. Zdeněk Gütter

zdenek.gutter@fnol.cz 

ing. Tereza Norbertová

tereza.norbertova@fnol.cz

Kde nás najdete - I. interní klinika - kardiologická