Klinika anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny

Klinika anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny

Personál a kontakty

Lékaři:

prof.MUDr. Adamus, Ph.D., MBA Milan milan.adamus@fnol.cz
MUDr. Amanatidu Anny anny.amanatidu@fnol.cz
MUDr. Axmann Karel karel.axmann@fnol.cz
MUDr. Axmannová Denisa denisa.reichelova@fnol.cz
MUDr. Bartuš Michal michal.bartus@fnol.cz
MUDr. Behúň Ján jan.behun@fnol.cz
MUDr. Bertová Barbora barbora.bertova@fnol.cz
MUDr. Cvrkal Pavel pavel.cvrkal@fnol.cz
MUDr. Dostálová, Ph.D. Kateřina katerina.dostalova@fnol.cz
MUDr. Doubravská Lenka lenka.doubravska@fnol.cz
MUDr. Drašková Michaela michaela.draskova@fnol.cz
MUDr. Frančáková Jana jana.francakova@fnol.cz
MUDr. Fritscherová, Ph.D. Šárka sarka.fritscherova@fnol.cz
MUDr. Fritschová Eva eva.fritschova@fnol.cz
doc.MUDr. Gabrhelík, Ph.D. Tomáš tomas.gabrhelik@fnol.cz
MUDr. Gallová Zuzana zuzana.gallova@fnol.cz
MUDr. Görcs Roland roland.gorcs@fnol.cz
MUDr. Hložková Jarmila jarmila.hlozkova@fnol.cz
MUDr. Hrnčiříková Pavla pavla.hrncirikova@fnol.cz
MUDr. Hrnčířová Michaela michaela.hrncirova@fnol.cz
MUDr. Hudeček Martin martin.hudecek@fnol.cz
MUDr. Kirchnerová Martina martina.kirchnerova@fnol.cz
MUDr. Klementa Bronislav bronislav.klementa@fnol.cz
MUDr. Klementová, Ph.D. Olga olga.klementova@fnol.cz
MUDr. Koutná Jiřina jirina.koutna@fnol.cz
MUDr. Marešová Andrea andrea.maresova@fnol.cz
MUDr. Matlochová Judit judit.matlochova@fnol.cz
MUDr. Michlová  Markéta marketa.michlova@fnol.cz
MUDr. Mrozek, Ph.D. Zdeněk zdenek.mrozek@fnol.cz
MUDr. Papaj Jakub jakub.papaj@fnol.cz
MUDr. Papajčík Branislav branislav.papajcik@fnol.cz
MUDr. Papajk Jan jan.papaj@fnol.cz
MUDr. Obare Pyszková Lenka lenka.pyszkova@fnol.cz
MUDr. Peter Martin martin.peter@fnol.cz
MUDr. Petrová  Jana jana.petrova@fnol.cz
MUDr. Petrová  Zbyňka zbynka.petrova@fnol.cz
MUDr. Pieran Marek marek.pieran@fnol.cz
MUDr. Poljaková Iveta iveta.poljakova@fnol.cz
MUDr. Pomajbíková Hana hana.pomajbikova@fnol.cz
MUDr. Pospíšilová Libuše libuse.pospisilova@fnol.cz
MUDr. Raimr Jakub jakub.raimr@fnol.cz
MUDr. Rešková Ivana ivana.reskova@fnol.cz
MUDr. Semanová Lenka lenka.semanova@fnol.cz
MUDr. Skácel Monika monika.skacel@fnol.cz
MUDr. Skálová Jitka jitka.skalova@fnol.cz
MUDr. Staněk Václav vaclav.stanek@fnol.cz
MUDr. Šiška Daniel daniel.siska@fnol.cz
MUDr. Špaček Rostislav rostislav.spacek@fnol.cz
MUDr. Špaňhel Jiří jiri.spanhel@fnol.cz
MUDr. Špaňhelová Hana hana.spanhelova@fnol.cz
MUDr. Štrba Peter peter.strba@fnol.cz
MUDr. Švec Martin martin.svec@fnol.cz
MUDr. Uhliarová Lenka lenka.uhliarova@fnol.cz
MUDr. Uvízl, Ph.D. Radovan radovan.uvizl@fnol.cz
MUDr. Vaculíková Lucie  lucie.vaculikova@fnol.cz 
MUDr. Vlček Jiří jiri.vlcek@fnol.cz
MUDr. Uher Radek radek.uher@fnol.cz
MUDr. Vychodilová Ivana ivana.vychodilova@fnol.cz
MUDr. Vychodil Tomáš tomas.vychodil@fnol.cz
MUDr. Zatloukalová Petra petra.zatloukalova@fnol.cz
MUDr. Zelená Barbora barbora.zelena@fnol.cz

Kde nás najdete - Klinika anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny