Transfuzní oddělení

Transfuzní oddělení

Úvod

Odměna pro dárce v Costa Coffee!

Milí dárci, navázali jsme spolupráci s vyhlášenou kavárnou Costa Coffee. Dárci krve díky tomu mohou ke každé kávě získat další kávu zdarma. Slevovou kartičku si můžete vyzvednout v kanceláři Transfuzního oddělení FN Olomouc.

Krásné Vánoce a vše dobré v novém roce

Kde skončila vaše krev?

Byli jste v posledním měsíci darovat krev nebo její složky? A zajímá vás jestli vaše krev byla použita? Jednoznačně můžeme říct, že URČITĚ ANO! Jen za poslední měsíc jsme vydali 3000 transfuzních přípravků 💉❤️
Mezi největší odběratele patřila Hemato-onkologie, IPCHO i kardiologie, z velké části jsme také zásobovali okolní nemocnice.
Naši pacienti odebírali krev v desítkách transfuzních přípravků mezi největší odběratele patřili pacienti, kteří odebrali 71 a 79 transfuzních přípravků v tomto období.

Velké díky patří tedy vám, našim dárcům! Bez vás by jsme tyto transfuzní přípravky nemohli vydat ❤️❤️

Výzva - přijďte darovat krevní plazmu!

Milí dárci, máme na vás obrovskou prosbu. Celé prázdniny se nám krásně dařilo držet zásoby krví, ale tím, že vás byla spousta pryč, tak jsme museli často dárce, kteří přišli na plasmu stahovat na odběr plné krve a teď vás nemůže ještě víc, protože nemáte termíny.
Chtěli jsme vás poprosit, kdo může, má 55kg a dobrý žilní systém, tak nám zavolejte a objednejte se na plazmu. Jen přes prázdniny jsme vydali 1143 transfuzních přípravků z plazmy, část plazmy se přidávala i do dalších transfuzních přípravků a velká část plazmy byla použita v podobě léků také pro naše pacienty, kteří jsou mnohdy na této léčbě závislí.
Děkujeme!  800 888 529, 588 442 236, 588 442 272

 

Sledujte nás na sociálních sítích!

  

 

 

Kde nás najdete - Transfuzní oddělení