Kde nás najdete

Lékárna Fakultní nemocnice Olomouc s Výdejnou zdravotnických potřeb se nachází v areálu nemocnice v nové moderní budově (budova Z), nedaleko Kliniky kožních chorob v ulici I. P. Pavlova.

Další pobočka lékárny je otevřena v hale monobloku chirurgických oborů (budova A).

Z hlavního vlakového nádraží v Olomouci je areál nemocnice dostupný tramvajovými linkami číslo 1, 4 a 6, a autobusy městské hromadné dopravy číslo 12, 19, 26 (zastávka Dvořákova) a 21 (Hněvotínská).

Od autobusového nádraží lze do FNOL dojet tramvajovou linkou číslo 4 a autobusy MHD číslo 19 (Dvořákova) a 10 (Fakultní nemocnice).

Pro imobilní pacienty pak přepravu po areálu nemocnice zajišťuje autobus číslo 42, který vyjíždí od tramvajových zastávek u nemocnice.

Areál FNOL je přístupný bránami z ulice I. P. Pavlova (vstup 2) a z Hněvotínské (vstup 3) a vstupem pouze pro pěší od tramvajových zastávek z Brněnské ulice (vstup 1).

kontaktní adresa Lékárna
  • 588 444 383 – informace o doplatcích za léčiva, 588 444 395 – provozní informace, 585 412 400 - výdejna zdravotnických potřeb
  • 585 852 511

Projekty financované z EU Projekty financované z EU Projekty financované z EU Projekty financované z EU Projekty financované z EU