Reprezentační ples nemocnice si užilo přes šest set hostů

11.3.2017

Už poosmnácté uspořádala Fakultní nemocnice Olomouc reprezentační ples, který tradičně patří k vrcholům olomoucké plesové sezóny. Druhý rok v řadě po celý večer hráli skvělí Moondance Orchestra v čele s kapelníkem Martinem Kumžákem a pěveckými sólisty Dashou, Naďou Wepperovou, Dušanem Kollárem a Michalem Cermanem. Kromě perfektní hudební části plesu viděli jeho návštěvníci také ukázky z úspěšného baletního představení QUEEN - The show must go on! v podání sólistů Moravského divadla Olomouc. Ples navštívilo více než šest set hostů, kteří se skvěle bavili, příjemným průvodcem celým programem byla moderátorka a herečka Veronika Poláčková. Na této stránce najdete malou ochutnávku z báječné plesové atmosféry, další fotografie si můžete prohlédnout i volně stáhnout zde https://www.flickr.com/gp/148689914@N06/2n270N.

Večerem provázeli skvělí Moondance Orchestra se zpěvačkami Dashou a Naďou Wepperovou. Úvodní slovo patřilo řediteli nemocnice Romanu Havlíkovi, kterého zpovídala moderátorka večera Veronika Poláčková. Reprezentační ples nemocnice si užilo přes šest set hostů. Reprezentační ples nemocnice si užilo přes šest set hostů. Reprezentační ples nemocnice si užilo přes šest set hostů. Reprezentační ples nemocnice si užilo přes šest set hostů. Reprezentační ples nemocnice si užilo přes šest set hostů. Reprezentační ples nemocnice si užilo přes šest set hostů. Návštěvníci viděli také ukázky z úspěšného baletního představení QUEEN - The show must go on! v podání sólistů Moravského divadla Olomouc. Reprezentační ples nemocnice si užilo přes šest set hostů. Reprezentační ples nemocnice si užilo přes šest set hostů. Reprezentační ples nemocnice si užilo přes šest set hostů.