Archiv akcí


MOTOKÁRY KORENÝ 1.7., 1.8., 1.9., 3.10., 1.11. a 1.12.2016 proběhne losování o 5 dárkových poukazů pro dárce krve na 10 minutovou jízdu na motokáře. 

DARUJ KREV S UNIVERZITOU PALACKÉHO V ROCE 2016    Plakát 

STUDIO FLABÉLOS 2.5., 1.6., 1.7. 1.4.2016  každý první pracovní den v měsíci bude vylosován jeden výherce permanentky na cvičení na speciálně vyvinutém přístroji, který díky svým vibracím zajišťuje relaxaci, formování a posilování postavy

MASÁŽE BEAUTY ELEGANCE
1.3., 1.6., 1.9. a 1.12. 2016 budeme losovat o dárkový poukaz na masáž zad a šíje ve studiu Beauty Elegance v Olomouci.

DARUJ S ÚZEMNÍ SKUPINOU č. 203 INTERNATIONAL POLICE ASSOCIATION
1.3., 1.6., 1.9. a 1.12. 2016 budeme losovat o krásnou dárkovou tašku s upomínkovými předměty.

SÝRÁRNA ORRERO – LOSOVÁNÍ O CENY, KTERÉ CHUTNAJÍ
4.1., 1.4., 1.7. a 3.10. 2016 proběhne losování tří výherců o dárkové balení sýrů ze sýrárny Orrero.

SPORT CENTRUM OMEGA – MILON CIRCLE
4.1., 1.2., 1.3., 1.4., 2.5., 1.6., 1.7., 1.8., 1.9., 3.10., 1.11. a 1.12.2016 – každý první pracovní den v měsíci bude vylosováno 5 výherců dárkového voucheru na měsíc cvičení zdarma.

KINO METROPOL
4.1., 1.2., 1.3., 1.4., 2.5., 1.6., 1.7., 1.8., 1.9., 3.10., 1.11. a 1.12.2016 – každý první pracovní den v měsíci bude vylosováno 10 výherců, kteří obdrží volnou vstupenku na libovolné 2D představení do olomouckého kina METROPOL.

LOSOVÁNÍ O DORTY Z CUKRÁRNY OLLIES
4.1., 1.2., 1.3., 1.4., 2.5., 1.6., 1.7., 1.8., 1.9., 3.10., 1.11. a 1.12.2016 – každý první pracovní den v měsíci budou vylosováni tři výherci, kteří si vyzvednou výborný malinový dort ve vyhlášené cukrárně OLLIES v Olomouci.

MÁTE RÁDI PIZZU? VYHRAJTE JI!
29.2., 31.5., 31.8. a 30.11. 2016 Vám všem budeme držet palce a přát šťastnou ruku při losování. Pizzerie POLLO pro každého ze tří vylosovaných upeče dvě pizzy dle vlastního výběru ze své nabídky.

NAČERPEJTE NOVÉ SÍLY V LÁZNÍCH
Internetový portal spa.cz nabízí slevu 300,- Kč pro dárce krve na všechny pobytové balíčky. Slevu lze uplatnit pouze při čerpání služeb na www.spa.cz, kdy je nutné do objednávky do poznámky uvést, že jste dárce krve.

RELAX STUDIO OLOMOUC
Věnuje dárcům krve slevový poukaz na kavitaci - bezbolestnou liposukci. Původní cena 830,- Kč, cena po slevě     498,- Kč, nebo 40% slevu na rekondiční, relaxační masáže a kosmetiku dle vlastního výběru. Poukazy jsou k vyzvednutí v kanceláři dárců.

FOFRNET – INTERNET SE SLEVOU 25 % NAPOŘÁD 
Používáte doma internet? Pokud ano máte možnost získat zvýhodněnou cenu od společnosti FOFRNET.
Každý dárce, který byl na odběru alespoň 3krát, z toho alespoň jednou v aktuálním, nebo minulém roce, má možnost získat vysokorychlostní připojení na internet v Olomouci se slevou 25 % z měsíčního paušálu.
podrobná pravidla naleznete na www.fofrnet.cz v sekci Bonusové programy.

UBYTOVÁNÍ V JESENÍKÁCH – HORSKÁ CHATA JULIE
Máte rádi turistiku, lyžování či snowboarding? Potom navštivte horskou chatu Julie ve Starém městě pod Sněžníkem - Velké Vrbno. Pro všechny dárce je připravena 10 % sleva na ubytování v této krásné horské chatě. K dispozici je v létě vyhřívaný krytý bazén, krb s grilem, venkovní stolní tenis, volejbalové a dětské hřiště, v zimě zase sauna, whirlpool, krbovna s Plazma TV, stolní fotbálek, Internet. Lyžařský vlek je přímo u chaty. Podrobné informace naleznete na www.chata-julie.com. Neváhejte a přijeďte. 

MC DONALD´S PODPORUJE DÁRCE PO CELÝ ROK!
Zavítejte do olomouckých restaurací McDonald´s a po celý rok kdykoliv využívejte slevu 20% na Výhodné menu! Stačí pouze jediné – předložit legitimaci dárce krve.Zavítejte do olomouckých restaurací McDonald´s a po celý rok kdykoliv využívejte slevu 20% na Výhodné menu! Stačí pouze jediné – předložit legitimaci dárce krve.

VÝSTAVIŠTĚ FLORA OLOMOUC
Sledujte výlepové plochy a naše webové aktuality! Jako každý rok budou pro vás připraveny volné vstupenky na akce Výstaviště Flora. 

PIZZA POLLO PRO DÁRCE KRVE 
Darujete krev jako my? Každý kdo předloží kartičku dobrovolného dárce krve obdrží od nás navíc slevu 10% z objednávky. Vaše PIZZA POLLO.


MIKULÁŠSKÝ ODBĚR
Dne 6. 12. 2016 zaplní Transfuzní oddělení čerti, andělé a dorazí i Mikuláš. Neváhejte a přijďte mezi nás. Mikuláš odmění všechny dárce výslužkou. plakát

LOUČENÍ S LÉTEM
Dne 17.9.2016 jsme pro Vás a Vaši rodinu připravili netradiční sobotní odběr. plakát

MOTORKÁŘI
Ve středu 7.9.2016 k nám na oddělení přijedou darovat krev motorkáři z Motoklubu berani Grygov. Přidáte se? plakát

SALON LUCIE
Nabízí všem dárcům krve 10% slevu na manikúru, pedikúru a na kadeřnické služby. Slevový kupon je k vyzvednutí v kanceláři dárců.

JAZYKOVÁ ŠKOLA TRANSPERFECT
Nabízí všem dárcům krve 15% slevu na jazykové kurzy. Slevový kupon na jazykové kurzy je k vyzvednutí v kanceláři dárců.

LANOVÉ CENTRUM PROUD
Připravilo pro dárce krve voucher se slevou 40% na program „Dvanáctka nebo šestka v oblacích„. Voucher je možno uplatnit o víkendech vždy od 14:00 do 18:00. Platnost  do 31.8.2016 a k vyzvednutí je v kanceláři dárců.

LOUČENÍ S LÉTEM
Dne 17.9.2016 jsme pro Vás a Vaši rodinu připravili netradiční sobotní odběr. Plakát

WESTERN-ŠIKLŮV MLÝN s.r.o. již 15. rok podporuje dárcovství krve. Všichni dárci, kteří v době od 20.4.2016 navštíví Transfuzní oddělení FN Olomouc a darují krev, krevní plazmu či krevní destičky, si mohou vyzvednout volnou vstupenku do ŠIKLANDu. S sebou je nutno vzít legitimaci dárce. Více informací je možné najít na : http//www.sikland.cz/.

RESTAURACE PODKOVA
Nabízí poukazy na slevu 10% pro dárce krve. Slevové kupony jsou k vyzvednutí v kanceláři dárců.

MASÁŽE OLOMOUC OMEGA Nabízí všem dárcům krve slevu 100,-Kč na masáž zad a šíje, nebo slevu 10% na ostatní služby. V nabídce například najdete fyzioterapii, baňkování, kineziotaping, přístrojovou lymfodrenáž, zábalové procedury a různé masáže. Více info na www.masazeol.cz

RIDE ON Nabízí pro všechny dárce poukazy na zapůjčení koloběžek 2+1 zdarma. Slevové kupony jsou k vyzvednutí v kanceláři dárců. Více info na http://www.rideon.cz/

PENZION POVODÍ
Nabízí všem dárcům krve slevu 10% na ubytování. Přijďte si odpočinout, nebo naopak strávit aktivní dovolenou do rodinného penzionu v Jeseníkách. Slevu lze uplatnit po předložení průkazu dárce krve. Akce platí od 1.11.2015 – www.penzionpovodi.com


Restaurace Roxbury
A máme tady novou akci pro dárce krve. Restaurace Roxbury nabízí slevu 10% z odpoledního menu. Stačí předložit legitimaci dárce a vybírat z nabídky dle libosti.

OPTIKA TODO

Nabízí všem dárcům krve dárkové poukazy se slevou 500,- Kč na nákup brýlových obrub. Poukaz je k vyzvednutí v kanceláři dárců krve.

 

PARK SPORTU HRUBÁ VODA – BOBOVÁ DRÁHA
Po zakoupení 1. jízdy dostanete na základě předložení dárkového poukazu další jízdu zdarma. Poukazy jsou k vyzvednutí v kanceláři dárců. Více info na www.hrubavoda.cz

STUDIO FLABÉLOS
Nabízí slevu 15% při zakoupení jakékoliv permanentky na cvičení. Sleva bude uplatněna na místě, po předložení legitimace dárce. Sleva se nevztahuje na akční nabídku.
Více informací najdete na www.studioflabelos.cz

CK PEŘEJ TOURS
Nabízí všem dárcům krve 20% slevu na všechny poskytované produkty ( vodácko-turistické akce a zájezdy od hodinového až po týdenní ). Slevu lze uplatnit přímo na pobočce CK po předložení legitimace dárce krve. 
Akce platí do konce října. Více informací najdete na www.perej.cz

PENZION U VÁLKŮ
Nabízí všem dárcům krve slevu 10% na pobyt v krásném rodinném penzionu.Slevové vouchery jsou připraveny v kanceláři dárců.www.uvalku.wz.cz. 

 

VSTUPENKY ZDARMA do Premiere Cinemas!
Každou středu dostanete po zakoupení jedné nezlevněné vstupenky druhou vstupenku zdarma. 
Platí na všechny filmy (2D i 3D) v multikině Premiere Cinemas Olomouc, Galerie Šantovka pro předložení průkazu dárce. 
Program najdete na www.premierecinemas.cz.

TEMPISH
Firma Tempish, která se zabývá prodejem sportovního vybavení, nabízí slevu 25% pro prvodárce – dostanou slevový kupon a pro ostatní dárce slevu 15% při předložení legitimace dárce krve.

STUDIO VISAGE
Nově otevřené Studio Visage připravilo pro dárce krve dárkový poukaz v hodnotě 500,-Kč na zjištění aktuálního stavu pleti diagnostickým přístrojem SKIN ANALYZER, kosmetické poradenství, odborné sestavení účinného programu pravidelné péče o pleť a spoustu dalších.
Pro uplatnění voucheru je nutno se telefonicky objednat na tel. čísle 777 800 661. Kupony jsou k vyzvednutí v kanceláři dárců.

Bc. Martina Kopečná – fyzioterapeutka a wellness kouč
Nově jsou pro naše dárce krve připraveny zvýhodněné vstupy -  na analýzu fyzické kondice, diagnostiku a ošetření pohybového aparátu, instruktáž pro domácí cvičení a kineziotejping. Více informací najdete nawww.martinakopecna.cz.

LASER ARENA OLOMOUC
Každý prvodárce obdrží za svůj první odběr poukaz na 15-ti minutovou hru zdarma v Laser areně Olomouc.

COCKTAIL BAR OSA
Nabízí všem dárcům krve slevu 15% na celý účet. Akce je časově neomezená a slevu lze uplatnit na základě předložení legitimace dárce krve.

TRIKATOR
Trikator.cz poskytuje dárcům krve speciální slevu 100 Kč na jakýkoliv nákup bez omezení výše nákupu. Sleva je poskytována ve formě unikátního slevového kódu, který zadáte během nákupu na stránce nákupního košíku. Kód můžete i darovat, lze ho však uplatnit pouze jednou.Kartička s kódem je k vyzvednutí v kanceláři dárců.

PAINTBALL OLOMOUC
Věnoval našemu oddělení dárkové kupony se slevou 150,- Kč na vybavení (zbraň, maska, rukavice ).Na vás bude už jen dokoupit kuličky do zbraní a vzít ssebou minimálně 5 dalších kamarádů. Kupony jsou k vyzvednutí v kanceláři dárců.

OMEGA CENTRUM SPORTU A ZDRAVÍ
Nabízí všem dárcům krve poukaz na trénink cvičení milon circle. Jedná se o nejjednodušší, nebezpečnější a nejefektivnější cvičení pod dohledem trenéra.
Dále měsíčně proběhne losování 5 výherců, kteří obdrží voucher na měsíc cvičení zdarma!!!
Více informací na www.omegasport.cz

PENZION NA KOVÁRNĚ BRANNÁ JESENÍKY
Nabízí všem dárcům krve a krevních složek slevu 20%na ubytování se snídaní. Přijďte si odpočinout, nebo naopak strávit aktivní dovolenou do krásného penzionu v Jeseníkách. Slevu lze uplatnit po předložení legitimace dárce krve. Akce platí od 10.10.2013 - www.nakovarnebranna.cz

TELREKO - REKONSTRUKCE BYTOVÝCH JADER Nabízí všem dárcům krve slevu 15% z ceny obkladových panelů při objednávce včetně montáže. Slevový kupon je k vyzvednutí v kanceláři TO.


KADEŘNICKÝ SALON OMEGA
Nabízí všem dárcům krve 30% slevu na kadeřnické služby. Slevový kupon je k vyzvednutí v kanceláři TO.

ROCK POINT
Prodejna outdoorového oblečení, lezeckého vybavení a sortimentu pro kempink a turistiku nabízí:
• pro nového dárce jednorázovou slevu 15%, která bude vázaná členstvím v klubu ZÓNA a následně dárce bude využívat stejných slev a výhod jako ostatní členové 
• plus za každý jubilejní odběr opět jednorázová sleva 15%; tato sleva bude akceptovatelná nejdéle do 4 měsíců po darování a dárce bude povinen doložit tuto skutečnost předložením legitimace dárce.
Tato akce je platná pouze na pobočkách naší firmy v Olomouci, tzn.: Rock Point Olomouc Olympia, Rock Point Olomouc Riegrova a nově otevřená prodejna Hannah Olomouc galerie Šantovka. Slevu 15% lze uplatnit na veškeré nezlevněné zboží. Přihlašovací formulář do klubu Zóna je k vyzvednutí v kanceláři dárců.

 

CUKRÁRNA SLADKÝ MÉĎA
Nabízí pro všechny dárce jakýkoliv zákusek ze své nabídky ke kávě zdarma, dále při koupi dvou zákusků třetí zdarma nebo slevu 10% na výrobu dortu dle vlastního přání. Slevové kupony jsou k vyzvednutí v kanceláři dárců. Pokud přijde dárce do cukrárny posedět, tak při předložení legitimace dárce dostane slevu 10% na útratu.


AUTOŠKOLA MIKULKA
Od 1.7.2013 nabízí dárcům krve slevový kupón pro výcvik na řidičský průkaz skupiny B. Původní cena 8.500,- Kč, pro dárce krve pouhých 7.200,- Kč. V ceně jsou zahrnuty učebnice a zdravověda. Slevový kupón vydáme v kanceláři dárců na požádání. Využijte této výhodné nabídky a přijďte na odběr krve.

MASÁŽE BEAUTY ELEGANCE PO CELÝ ROK
I v roce 2016 je pro každého dárce připravena slevová poukázka na klasickou masáž za 220 Kč (původní cena   320 Kč) v Beauty Elegance v centru Olomouce. Přijďte darovat krev a odneste si tuto výhodnou poukázku.

RELAXPOINT HYNČICE
Nabízí dárcům krve jízdné v ceně 250,- Kč na horských kárách v letním období červen – září, nebo slevu 25% na pobyt pro 2 osoby na 2 noci v „Penzionu Pod Zvonem“, nebo v „Hospůdce U Vleku“. Sleva na pobyt platí do 31.10.2016.
Poukazy jsou k vyzvednutí v kanceláři dárců a slevu lze uplatnit po předložení poukazu spolu s legitimací dárce krve.

MASÁŽE DAVID TALÁŠEK Zdravotnický asistent a masér David Talášek nabízí všem dárcům krve slevu 30% na svoje služby. Slevu lze uplatnit po předložení legitimace dárce krve. Více informací najdete na: www.relaxunicov.cz


AUTO HLAVÁČEK

Každý dárce, který v době od 1.3. do 30.4.2016 přijde darovat krev, bude zařazen do slosování o krásnou výhru, kterou našemu oddělení věnovala firma AUTO Hlaváček – zapůjčení testovacího vozu na celý víkend zdarma!!! Plakát

V pátek 29.4.2016 budou na Transfuzním oddělení řádit čarodějnice a černokněžník. Tak seberte odvahu, vezměte svoje kamarády a známé a přijďte společně darovat krev a užít si tento den společně s námi. Každý dárce si navíc odnese sladkou odměnu. Těšíme se na Vás! Plakát

Celý příští týden bude u nás probíhat akce s Radiem KISS Morava - "Kapka života " a ve čtvrtek 21.4.2016 dorazí posily přímo z rádia, které budou našim dárcům rozdávat drobné dárečky. Plakát

DARUJ KREV S REKTOREM 22.2.-26.2.2016  Plakát 

ČČK pořádá v RC Olomouc dne 20.2.2016 společenský večer pro dárce krve a jejich příznivce. Začátek je v 19 hodin. K tanci a poslechu hraje DANDY BAND podrobnosti na stránkách   ČČK   http://cck-ol.webnode.cz/

VALENTÝNSKÝ ODBĚR 12.2.2016
Každý pár obdrží malou sladkost a bude zařazen do slosování o skvělou večeři.

FIT ÚNOR
Každý, kdo k nám v únoru přijde darovat krev, dostane sladkou odměnu.
MIKULÁŠSKÝ ODBĚR 4.12.2015
Krev odebere anděl, ale můžete se těšit i na čerty a Mikuláše. Navíc si odnesete sladkou výslužku.

OSLAV S NÁMI HALLOWEEN 30.10.2015
Čekají tě odběry v maskách, sladké dárky a spousta zábavy. Každý dárce v kostýmu bude odměněn.

FIT ÚNOR každý, kdo k nám v době od 1.2. do 29.2.2016 přijde darovat krev, dostane sladkou odměnu od firmy Úsovsko food a.s.

SALON ARTEGO PLUMLOV  Nabízí všem dárcům krve, plazmy a krevních destiček 20 % slevu na kadeřnické služby. Přijďte se nechat hýčkat a zkrášlit od profesionálního kadeřníka. Vouchery je možno vyzvednout v kanceláři transfuzního oddělení.

MASÁŽE BEAUTY ELEGANCE
2.3., 1.6., 1.9. a 1.12. 2015 budeme losovat o dárkový poukaz na masáž zad a šíje ve studiu Beauty Elegance v Olomouci.

DARUJ S ÚZEMNÍ SKUPINOU č. 203 INTERNATIONAL POLICE ASSOCIATION
2.3., 1.6., 1.9. a 1.12. 2015 budeme losovat o krásnou dárkovou tašku s upomínkovými předměty.

SÝRÁRNA ORRERO – LOSOVÁNÍ O CENY, KTERÉ CHUTNAJÍ
5.1., 1.4., 1.7. a 1.10. 2015 proběhne losování tří výherců o dárkové balení sýrů ze sýrárny Orrero.

SPORT CENTRUM OMEGA – MILON CIRCLE
5.1., 2.2., 2.3., 1.4., 1.5., 1.6., 1.7., 3.8., 1.9., 1.10., 2.11. a 1.12.2015 – každý první pracovní den v měsíci bude vylosováno 5 výherců dárkového voucheru na měsíc cvičení zdarma.

KINO METROPOL
5.1., 2.2., 2.3., 1.4., 1.5., 1.6., 1.7., 3.8., 1.9., 1.10., 2.11. a 1.12.2015 – každý první pracovní den v měsíci bude vylosováno 10 výherců, kteří obdrží volnou vstupenku na libovolné 2D představení do olomouckého kina METROPOL.

LOSOVÁNÍ O DORTY Z CUKRÁRNY OLLIES
5.1., 2.2., 2.3., 1.4., 1.5., 1.6., 1.7., 3.8., 1.9., 1.10., 2.11. a 1.12.2015 – každý první pracovní den v měsíci budou vylosováni tři výherci, kteří si vyzvednou výborný malinový dort ve vyhlášené cukrárně OLLIES v Olomouci.

MÁTE RÁDI PIZZU? VYHRAJTE JI!
27.2., 29.5., 28.8. a 27.11. 2015 Vám všem budeme držet palce a přát šťastnou ruku při losování. Pizzerie POLLO pro každého ze tří vylosovaných upeče dvě pizzy dle vlastního výběru ze své nabídky.


RELAXPOINT HYNČICE
Nabízí dárcům krve jízdné v ceně 250,- Kč na horských kárách v letním období červen – září, nebo slevu 25% na pobyt pro 2 osoby na 2 noci v „Hotelu Pod Zvonem“, nebo
„Hospůdce U Vleku“. Sleva na pobyt platí do 31.10.2015
Poukazy jsou k vyzvednutí v kanceláři dárců a slevu lze uplatnit po předložení poukazu spolu s legitimací dárce krve.

LANOVÉ CENTRUM PROUD
Připravilo pro dárce krve voucher se slevou 40% na program „ Dvanáctka nebo šestka v oblacích„. Voucher je možno uplatnit o víkendech vždy od 14:00 do 18:00. Platnost do 31.10.2015 a k vyzvednutí je v kanceláři dárců.

AC INTERIÉR
Čalounická firma, která se především zabývá čalouněním dveří s tepelnou a zvukovou izolací( jediní v České republice), výrobou i montáží shrnovacích koženkových dveří i stěn, čalouněním nábytku a bytových doplňků.Nabízí všem dárcům krve slevu 10% na svoje výrobky.
Slevu lze uplatnit při předložení dárcovského průkazu.Platnost akce od 1.7.2014 do 31.8.2015
Kontakt : AC interiér, Bystřická 112/2, Olomouc-Bystrovany,779 00
Tel :776 558 813, 775 588 250

MASÁŽE OLOMOUC OMEGA
Nabízí všem dárcům krve slevu 100,-Kč na masáž zad a šíje, nebo slevu 20% na ostatní služby. V nabídce například najdete fyzioterapii, baňkování, kineziotaping, přístrojovou lymfodrenáž, zábalové procedury a různé masáže.
Platnost poukazu je do 31.03.2015 a objednávky je nutno rezervovat nejpozději 14 dní před koncem platnosti. 

JAZYKOVÁ AGENTURA AMADEUS
Věnuje poukaz na slevu ve výši 15% na individuální kurz z aktuálního ceníku „balíčků“ výuky a poukaz na 20% slevu v hodnotě 500,-Kč z kurzovného na první pololetí standardního odpoledního kurzu pro veřejnost. Poukazy jsou k vyzvednutí kanceláři.


Daruj krev s Miele

Dne 4. 6. darovali krev na Transfúzní stanici v Olomouci zaměstnanci společnosti Miele technika sídlící v Uničově. Celkem 30 dárců se společně vydalo v ranních hodinách autobusem z Uničova do Olomouce, a to pod záštitou akce Daruj krev s Miele, kterou již 3. rokem zaměstnavatel organizuje.

Akce má za cíl přivést nové dárce, kteří se díky doporučení již zkušených kolegů k darování krve odhodlají a na společný termín se přihlásí. Týmový duch akce zafunguje, nováčkům se tato prospěšná činnost většinou zalíbí, stanou se z nich pravidelní dárci, a příští rok se opět přihlásí na hromadné odběry a podpoří další nováčky. „S kolegy se na společný odběrový den vždy těšíme, je to pro nás příjemná záležitost.  Díky vstřícnému přístupu personálu transfúzního oddělení jsme velmi spokojeni a navíc máme dobrý pocit z darování krve nebo plazmy“, uvedla Helena Spinová, dárkyně krve a organizátorka akce Daruj krev s Miele.

Miele technika je odpovědný zaměstnavatel, který aktivně podporuje dobrovolné darování krve a plazmy svých zaměstnanců a pravidelné dárce také odměňuje. 

popis obrázku popis obrázku popis obrázku

AQUAPARK OLOMOUC
Nově pro dárce krve poukazy se slevou 50,-Kč na vstup. Kupony jsou k vyzvednutí v kanceláři dárců krve.

SOLÁRNÍ STUDIO BODYSUN
Věnovalo našemu oddělení 200 dárkových kuponů v hodnotě 100,-Kč. Bodysun nabízí solárium, kolagenárium, lymfodrenáž, samoopalovací nástřik a parafínové zábaly. Přijďte se nechat hýčkat.
Více informací najdete na internetových stránkách www.bodysun.cz. Kupony jsou k vyzvednutí v kanceláři dárců krve.

V měsíci prosinci společně oslavíme Mikuláše, kdy každý dárce obdrží sladký dárek a 19.12., poslední odběrový den v letošním roce budeme losovat o vánoční dárky. Těšíme se na vás!        Mikuláš        Vánoce 

MASÁŽE PO CELÝ ROK
I v roce 2014 je pro každého dárce připravena slevová poukázka na klasickou masáž za 220 Kč (původní cena   320 Kč) v Beauty Elegance v centru Olomouce. Přijďte darovat krev a odneste si tuto výhodnou poukázku.

MASÁŽE BEAUTY ELEGANCE
3.3., 2.6., 1.9. a 1.12. 2014 
proběhne losování o dárkovou poukázku na masáž zad a šíje ve studiu Beauty Elegance. www.beautyelegance.cz

DARUJ S ÚZEMNÍ SKUPINOU č. 203 INTERNATIONAL POLICE ASSOCIATION
3.3., 2.6., 1.9. a 1.12. 2014
 budeme losovat o dárkovou tašku s upomínkovými předměty.

CK PEŘEJ TOURS
Nabízí všem dárcům krve 20% slevu na všechny poskytované produkty ( vodácko-turistické akce a zájezdy od hodinového až po týdenní ). Slevu lze uplatnit přímo na pobočce CK po předložení legitimace dárce krve. Akce platí do konce října.

BEST SPORT CENTRUM
Hrajete rádi bowling, nebo squash? Pak je právě pro Vás připraven poukaz na 20% slevu v Best sport centru na Dolní Hejčínské ulici, kde Vás rádi přivítají. Platnost poukazu je do 30.9.2014 a je k vyzvednutí v kanceláři dárců.

RELAXPOINT HYNČICE
Nabízí dárcům krve jízdné v ceně 250,- Kč na horských kárách v letním období červen – září, nebo slevu 25% na pobyt pro 2 osoby na 2 noci v „Hotelu Pod Zvonem“, nebo
„Hospůdce U Vleku“. Sleva na pobyt platí do 31.10.2014
Poukazy jsou k vyzvednutí v kanceláři dárců a slevu lze uplatnit po předložení poukazu spolu s legitimací dárce krve.

LANOVÉ CENTRUM PROUD
Připravilo pro dárce krve voucher se slevou 40% na program „ Dvanáctka nebo šestka v oblacích„. Voucher je možno uplatnit o víkendech vždy od 14:00 do 18:00. Platnost od 1.5. do 30.6.2014 a k vyzvednutí je v kanceláři dárců.

DARUJ KREV S ČESKÝM ROZHLASEM
Přijďte na Transfuzní oddělení ve dnech 12.3, 11.6, 10.9, 10.12.2014 Vaši snahu podpoří ČESKÝ ROZHLAS OLOMOUC, který pro každého z vás připravil dárek!

PARK SPORT HRUBÁ VODA Po zakoupení 1. jízdy dostanete na základě předložení dárkového poukazu další jízdu zdarma. Poukazy jsou k vyzvednutí v kanceláři dárců. Akce platí do 30.6. 2014

BOWLAND BOWLING CENTER a FAMILY RESTAURANT LOBSTER
Nabízí dárcům krve voucher se slevou 50,-Kč ba bowling, nebo slevu 10% na občerstvení v restauraci Lobster.
Platnost kuponu je do 30.6.2014.

LANOVÉ CENTRUM PROUD
Připravilo pro dárce krve voucher se slevou 40% na program „ Dvanáctka nebo šestka v oblacích„. Voucher je možno uplatnit o víkendech vždy od 14:00 do 18:00. Platnost od 1.5. do 30.6.2014 a k vyzvednutí je v kanceláři dárců.

INTERSPAR
Společnost SPAR ČOS vytvořila v rámci projektu Daruj krev v pravou chvíli motivační systém pro prvodárce. 
V rámci tohoto systému dostane každý prvodárce na Hlavní pokladně kterékoli z 33 provozoven INTERSPAR nebo na webových stránkách www.darujikrev.cz kartičku prvodárce. 
Po darování krve na libovolném transfuzním oddělení si prvodárce může tuto kartičku nechat potvrdit a následně ji předložit na Hlavní pokladně některé z provozoven INTERSPAR, kde obdrží dárek.
Dárkem je poukázka na nákup v obchodní síti SPAR ČOS v hodnotě 100 Kč po prvním a druhém odběru a 200 Kč po třetím odběru

DEJ KREV BER TRIČKO!!!
Akce pokračuje – každý, kdo přivede nového dárce, který ještě nikdy nedaroval krev, dostane krásné tričko. Akce probíhá v období od 1.3 do 30.4.2014.

ODBĚR ČARODĚJNIC 
Plakát zde (pdf)

SOLÁRIUM U KAPLIČKY
Přijďte si odpočinout a ještě se krásně opálit do nově otevřeného solária v Olomouci. Záruka relaxace, šetrného opálení a kvalitních UV lamp, které odpovídají požadavkům EU. Solárium u Kapličky nabízí dárcům, kteří dovrší jubilejního odběru permanentku v hodnotě 400 Kč. Tato akce je platná od 20.8.2013 do vyčerpání a nejde kombinovat s akcí solárního studia Naomi. 

AUTO HLAVÁČEK
Každý dárce, který v době od 1.4. do 31.5. 2014 přijde darovat krev, bude zařazen do slosování o krásnou výhru, kterou našemu oddělení věnovala firma AUTO Hlaváček – Zapůjčení testovacího vozu ŠKODA RAPID, nebo OCTAVIA na celý víkend zdarma!!!


SOLÁRNÍ STUDIO NAOMI 
Nabízí všem dárcům krve, kteří dovrší jubilejního odběru permanentku na opalování v hodnotě 500 Kč.Tato akce je platná od 20.8.2013 do vyčerpání a nejde kombinovat s akcí solária U Kapličky.

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ
Firma Amarosi nabízí dárcům krve 10% slevu na jejich služby. Akce platí do 31.3.2014.
Více informací na www.amarosi.cz

„STUDIO PERFECT – DÁRKOVÝ POUKAZ PRO DÁRCE KRVE „
Všichni, kteří přijdou darovat krev, si mohou vyzvednout dárkový voucher na profesionální výživovou konzultaci se specialistou ve změně životního stylu spojenou s detailní analýzou těla. Ve studiu Perfect na Wolkerové ulici 25 v Olomouci Vás rádi přivítají.

LR FITNESS
Nabízí všem dárcům krve dárkový poukaz na power plate, slim belly, nebo analýzu těla přístrojem IN-BODY 230. Přijďte si zacvičit a zpevnit svoji postavu pod vedením profesionálního trenéra.

GOLF-CLUB MOHELNICE
Věnuje každému dárci poukaz na hodinu minigolfu v areálu restaurace Golf-club Mohelnice zdarma.
Dále připravil pro dárce, kteří dovrší jubilejního odběru permanentku na 5 hodin tenisu zdarma.
Poukazy a permanentky jsou k vyzvednutí v kanceláři dárců.

VALENTÝNSKÝ ODBĚR
Každý pár, který 14.2.2014 přijde darovat krev společně, bude zařazen do slosování o Valentýnskou degustační večeři v restauraci Opera.  Plakát

KOUPÁNÍ V AQUAPARKU OLOMOUC
Zveme všechny nové dárce k odběru krve. Za Váš cenný dar dostanete u nás poukázku na jednorázovou slevu 50,- Kč ze vstupného libovolné kategorie do Aquaparku Olomouc. Sleva platí jen pro nové dárce krve od 21.5.2013 do 31.12.2013. Těšíme se na Vás.

„DARUJ KREV S ÚS 203 DARUJ S ÚZEMNÍ SKUPINOU č. 203 INTERNATIONAL POLICE ASSOCIATION “
Za období 1.10.-31.12.2013 budeme losovat 3 výherce, kteří získají krásné výhry ve formě upomínkových předmětů. 

ŽENÁM A DÍVKÁM
Milé dárkyně krve a krevních složek, každá z vás která se dostaví k odběru poprvé obdrží od společnosti MARY KAY dárkový poukaz na kosmetické služby.

„ŔÍJEN - MĚSÍC NOVÝCH DÁRCŮ S PENAMEM“

Každý, kdo přijde darovat v tento měsíc krev poprvé dostane od našeho sponzora sladký dárek

AUTO HLAVÁČEK
V období od 1.10. do 30.11.2013 probíhá akce s firmou AUTO HLAVÁČEK. Za uvedené období se bude losovat z dárců krve, kteří přišli darovat krev o krásnou výhru a to – ZAPUJČENÍ TESTOVACÍHO VOZU NA CELÝ VÍKEND S PLNOU NÁDRŽÍ ZDARMA!!!

ČESKÝ ČERVENÝ KŘÍŽ
8.10. – slavnostní předávání Zlatého kříže Dr. Janského II. třídy za 120 bezpříspěvkových odběrů v kapli Božího těla Konvikt od 16:00 hod.
4.11. – slavnostní předávání Stříbrné medaile Dr. Janského za 20 bezpříspěvkových odběrů na Klášterním Hradisku od 15:30 hod.
25.11. – slavnostní předávání Zlaté medaile Dr. Janského za 40 bezpříspěvkových odběrů v obřadní síni olomoucké radnice od 14:30 hod.

1.8.2013, 2.9.2013, 1.10.2013, 1.11.2013 a 2.12.2013 – losování o dorty cukrárny OLLIES
Každý první pracovní den v měsíci budou losováni 3 dárci, kteří si vyzvednou sladkou odměnu ve vyhlášené cukrárně OLLIES, Horní Lán 6, Olomouc (vedle OC HANÁ).

MÁTE RÁDI PIZZU? VYHRAJTE JI!
29.11.2013 Vám všem budeme držet palce a přát šťastnou ruku při losování. PIZZA POLLO Na Tabulovém vrchu č. 4 pro každého ze 3 vylosovaných upeče 2 střední pizzy (32cm) dle vlastního výběru ze své nabídky.

MÁTE RÁDI PIZZU? VYHREJTE JI!
28.2., 31.5., 30.8. a 29.11. 2013 Vám všem budeme držet palce a přát šťastnou ruku při losování. PIZZA POLLO pro každého ze 3 vylosovaných upeče 2 střední pizzy (32cm) dle vlastního výběru ze své nabídky.

LOSOVÁNÍ CEN, KTERÉ CHUTNAJÍ!
3. 1., 2. 4., 2. 7. a 1. 10. 2013 Vám všem budeme držet palce a přát šťastnou ruku losujícím. Sýrárna ORRERO pro vás s věrností sobě vlastní připravila dárkové balení svých nezaměnitelných sýrů, které se pro vás jistě stanou gastronomickým potěšením, v což věříme.

DARUJ KREV A VYHRAJ LET BALONEM
Přijďte darovat krev v době od 15.7. do 15.8.2013 a vyhrajte let balonem. Vyhrává jeden prvodárce a jeden dlouhodobý dárce. Akce se koná již 5. rokem pod záštitou senátora Ing. Martina Tesaříka.

WESTERN - Šiklův mlýn s. r. o., Zvole
Western - Šiklův Mlýn s. r. o., Zvole nad Pernštejnem, již 12. rok podporuje dárcovství krve. Všichni dárci, kteří v době od 10.4.2013 do 20.8.2013 navštíví Transfuzní oddělení FNOL a budou darovat krev, krevní plazmu či krevní destičky, si mohou vyzvednout volnou vstupenku na akci pořádanou partnerem v rámci jeho programu. S sebou je nutno vzít legitimaci dárce.Bližší informace o programu pořádaném v areálu Šiklův Mlýn je možné najít na www.western.cz

31.8.2013 losování s HC Olomouc
Dne 17.5.2013 darovali krev hokejisté prvoligového týmu HC Olomouc, funkcionáři hokejového klubu a členové klubu thajského boxu MUAY THAI WARRIORS Olomouc, kteří pravidelně darují krev již od r. 2008. Akci podpořili i Zumba Rebels a sledge hokejisté SOHO Olomoučtí Kohouti. Opět se tak po roce zapojili do akce „Dnes budeme všichni bojovat za dobrou věc“. Dne 31.8.2013 bude vylosováno 10 dárců, kteří od HC Olomouc a jejich sponzorů obdrží zajímavé ceny, např. permanentky na příští hokejovou sezónu olomouckého prvoligového týmu. 

Prázdninový odběr
Přiveďte svého známého, který chce podpořit bezpříspěvkové dárcovství v době od 1.7. do 31.8.2013 a oba dostanete jako poděkování od nás tričko s nápisem.

STUDIO PERFECT – slevový kupón pro dárce krve
Všichni, kteří přijdou do 31.8.2013 darovat krev, si mohou vyzvednout slevový voucher na profesionální výživovou konzultaci se specialistou ve změně životního stylu spojenou s detailní analýzou těla. Ve studiu Perfect na Wolkerové ulici 25 v Olomouci Vás rádi přivítají.

Airsofťáku daruj krev 28.8.2013
Již po 4. v tomto roce přijdou příznivci airsoftu na naše oddělení a darují krev. Pomáhají tak zachraňovat lidské životy. Pokud se i Ty zajímáš o airsoftové zbraně, můžeš přijít společně se svými kamarády a darovat to nejcennější – svou krev.

24.6.2013 AIRSOFŤÁKU DARUJ KREV
Hráči airsoftu přijdou již po 3. darovat krev. I když nejsi airsofťák a nehraješ fair play, můžeš podpořit tuto akci a dostavit se v 9:00 hodin na naše Transfuzní oddělení a pomoci tak dobré věci.

telREKO - REKONSTRUKCE BYTOVÝCH JADER A INTERIÉRŮ POMOCÍ OBKLADOVÝCH PANELŮ ABITIBI
Sleva 20 % pro dárce krve z ceny obkladových panelů při objednávce včetně montáže. Nabídka platí do 30.6.2013

BOWLINGOVÝ DÁRCE KRVE
Transfuzní oddělení Fakultní nemocnice Olomouc pro Vás spolu s Bowlandem Olomouc připravila akci, kterou jistě ocení všichni příznivci sportu, zvláště pak bowlingu. V období od 1.3. do 30.6.2013 dostanete po uskutečněném odběru poukaz v hodnotě 50 Kč.

2.7.2013 Losování SÝRů ORRERO
Náš dlouhodobý sponzor Sýrárna ORRERO daruje 3 dárkové balení svých výrobků každé čtvrtletí.

14.6.2013 Světový den dárců krve
Již tradičně je 14. červen ve všech zemích připomínán a slaven jako Světový den dárců krve. Děkujeme všem dárcům, jejichž zásluhou bývá často zachráněno to nejcennější – lidské životy. Zveme všechny naše dárce, jejich rodiny, přátele, kamarády i ostatní na zábavné odpoledne do nákupního centra OLYMPIA Olomouc, kde bude připraven bohatý program.

Zveme všechny nové dárce k odběru krve
Všichni, kteří přijdou nezištně pomoci druhým a od 14.5.2013 darují krev na našem oddělení, obdrží od nás jako poděkování tričko. V době od 20.5. do 13.6.2013 zašlete fotografii v tričku na info@fnol.cza zúčastněte se soutěže „Vyfoť se v tričku“. 3 výherci obdrží dort z cukrárny OLLIES, které budou předány dne 14.6.2013 v nákupním centru OLYMPIA, kdy se koná zábavné odpoledne pro dárce krve v rámci Světového dne dárců krve. Všechny srdečně zveme na setkání s námi.

4.6.2013 SANITÁRNÍ DEN
Odběry se nekonají – omlouváme se všem dárcům.

4.6.2013 – předání Zlatých medailí prof. MUDr. J. Janského
Slavnostní předání Zlatých medailí prof. MUDr. Jana Janského v Rytířské síni olomoucké radnice za 40 bezplatných odběrů.
Transfuzní oddělení FNOL i Český červený kříž děkuje všem, kteří dovršili počet těchto bezpříspěvkových odběrů krve a těší se na setkání s nimi.

31.5.2013 Losování o 2 pizzy pro každého
Dne 31.5.2013 budou vylosování 3 dárci, kteří mohou povečeřet v pizzerii POLLO na Tabulovém vrchu 4, Olomouc. Přejeme dobrou chuť!

Týden nových dárců 20.-24.5.2013
Pokud jste se rozhodli provést záslužný čin, přijďte v týdnu od 20.5. do 24.5.2013 darovat krev na naše oddělení. Každý, kdo bude poprve darovat krev, dostane od nás tričko. Můžete se zúčastnit soutěže „Vyfoť se v tričku“ a 3 nejlepší fotografie budou odměněny dortem z cukrárny OLLIES. Nutno zaslat fotografii v tričku do 13.6.2013 na info@fnol.cz. Odměna výhercům bude předána 14.6.2013 v nákupním centru OLYMPIA Olomouc odpoledne při příležitosti konání Světového dne dárců krve.

ČČK – předávání Zlatých křížů 23.5.2013
Prezident Českého červeného kříže a hejtman Olomouckého kraje zve dárce krve, plazmy a krevních destiček na slavnostní předávání Zlatých křížů, které se uskuteční v krásných prostorách Klášterního Hradiska ve Slavnostním sále Vojenské nemocnice Olomouc.Děkujeme všem dárcům, kteří dovršili 80 bezplatných odběrů za jejich záslužný čin.

Daruj krev s HC Olomouc
Dne 17.5.2013 přijdou již poněkolikáté hokejisté HC Olomouc na Transfuzní oddělení FNOL darovat krev. Darovat krev můžete přijí i Vy a pomoci tak dobré věci. Těšíme se na Vás.

JARNÍ KOUPÁNÍ S AQUAPARKEM OLOMOUC
Milí dárci! Opět je zde oblíbené koupání s Aquaparkem. Každý dárce, který se dostaví k odběru na Transfuzní oddělení od 18.3. do 19.5.2013 obdrží slevu 50,- Kč ze vstupného libovolné kategorie do Aquaparku Olomouc.

DARUJ KREV S MARY KAY
Dne 13.5.2013 zveme dárce na Transfuzní oddělení – kosmetická firma Mary Kay pro Vás všechny připravila malý dárek. Při této příležitosti se uskuteční i výstavka kosmetiky a v případě zájmu mohou ženy využít profesionálního kosmetického poradenství, event. nalíčení. Na závěr dne bude vylosován dárce, který obdrží dárek od firmy Mary Kay.

   

 

DEN DAROVÁNÍ KRVE SE SPOLEČNOSTÍ SIEMENS
Společnost Siemens, s. r. o. opětovně pořádá dne 15.4.2013 „Den darování krve“. Pokud jste zaměstnanci firmy Siemens, s. r. o., Mohelnice, přijďte se svými kolegy darovat krev. Podpoříte tak nemocné, kteří Vaši krev nutně potřebují.

AIRSOFŤÁKU, DARUJ KREV!
Hrajete fair-play? Jste čestní? Přijďte se svými kamarády podpořit správnou věc a dne 5.4.2013 navštivte Transfuzní oddělení Fakultní nemocnice Olomouc a darujte krev s airsofťáky. U nás nejde o imitaci reálných bitev, ale vyzkoušíte si zásah naostro. Video z akce
https://www.youtube.com/watch?v=roUxD_bpg2k&feature=youtube_gdata_player

VELIKONOČNÍ ODBĚR – BUĎTE VELCÍ NEJEN NA VELKÝ PÁTEK
Ani tentokrát na naše dárce spol. GLOBUS nezapomněla. Pro každého dárce, který se k nám dostaví 29.3.2013 odběru, nadělil sladkou pomlázku.

MIMOŘÁDNÉ LOSOVÁNÍ 21.3.2013
Lázně Slatinice, a. s. podpořily dárce krve a do mimořádného slosování předaly 2 dárkové poukazy na procedury dle vlastního výběru v hodnotě 1.000 Kč.

17. VÝROČNÍ ODBĚR
Milí dárci, každý rok existence našeho-vašeho oddělení v areálu FNOL je jistě důvodem k oslavě a především vyjádřením poděkování za vše, co pouze ze své dobré vůle vykonáváte pro ostatní. Dne 4.3.2013 zavítejte k nám na Transfuzní oddělení, každý dárce získá sladkost od spol. Penam.

DARUJ KREV S REKTOREM - fotky
Děkujeme všem dárcům, kteří se ve dnech 18. a 19.2.2013 zúčastnili akce Daruj krev s rektorem a pomohli tak dobré věci 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Oa6hIsDgYec

DARUJ KREV S REKTOREM UP
Rektor Univerzity Palackého v Olomouci prof. Miroslav Mašláň a další členové vedení UP a fakult přijdou dne 18.2.2013 dobrovolně darovat krev na Transfuzní oddělení FNOL. Všem dárcům děkujeme.

PLES ČESKÉHO ČERVENÉHO KŘÍŽE
Český červený kříž Vás srdečně zve dne 22.2.2013 do RCO v Olomouci na ples určený nejen dárcům krve. Přejeme příjemnou zábavu

SLOVANSKÉ GYMNÁZIUM OLOMOUC
Dne 26.2.2013přivítáme k odběru studenty Slovanského gymnázia, přijďte je podpořit svojí účastí. Děkujeme.

K MCDONALD´S NA HORKÝ NÁPOJ
Pro všechny dárce, kteří absolvují odběr krve na Transfuzním oddělení ve dnech 28. a 29.1.2013 obdrží poukaz k McDonald´s na 1+1 horký nápoj zdarma.

DARUJ KREV S OBCHODNÍ AKADEMIÍ
Dne 29.1.2013 se dostaví k odběru studenti Obchodní akademie v Olomouci, přijďte je podpořit svojí účastí. Děkujeme.


 

 

 

kontaktní adresa Transfuzní oddělení

Projekty financované z mezinárodních fondů

Projekty financované z EU
Projekty financované z EU
Projekty financované z EU
Projekty financované z EU
Projekty financované z EU
Projekty financované z EU