Aktuality

Milí dárci se začátkem roku přichází vždy zhodnocení roku minulého a sestavení plánu a představ pro rok, který nám svoje dveře teprve otevírá. Jen díky vám jsme mohli 30 292 krát podat transfuzní přípravek, ne vždy se jednalo o přípravek, který by vyloženě zachraňoval život, ale v každém případě byl vždy součástí léčby, která by mnohdy nebyla vůbec možná. Nikdy se nám nestalo, že bychom neměli vhodný transfuzní přípravek pro pacienta, ale nebýt vás bylo by tomu zcela jinak! Bez 26 994 provedených odběrů by byly naše lednice zcela prázdné. Podařilo se nám oslovit a motivovat 1082 nových dárců, dalších téměř 150 nových dárců přišlo, ale zatím darovat nemohlo. Většinou se jednalo o vyřazení z důvodu nemoci, tetování, cestování apod. Proto doufáme, že se v letošním roce všichni tito dárci připojí k naší základně 7500 aktivních dárců a budeme společně pomáhat. Děkujeme vám a těšíme se na vaši návštěvu v novém roce 2019.

----------------------

Nejbližší akce


Přiveď prvodárce, dostanete triko oba!

Rozdáváme atraktivní a kvalitní trička! Abyste z Transfuzního oddělení mohli odcházet s tímto dárkem, stačí přivést do našich dárcovských řad nováčka. Trička jsou v různých barevných variantách a velikostech. A navíc nemusí zůstat jen u trička. Pro autora nejlepší fotografie dárce v našem triku připraví sladkou odměnu dorty OLLIES.

Akce začíná 1. března a potrvá do vyčerpání zásob triček. :)

----------------------------

Buďte s námi v kontaktu. Sledujte nás na sociálních sítích!

    

Přejete si dostávat aktuální informace z našeho oddělení emailem? Zanechejte nám při vaší návštěvě v recepci emailovou adresu, případně nám ji pošlete na email lucie.vybiralova@fnol.cz.

Děkujeme

kontaktní adresa Transfuzní oddělení

Projekty financované z mezinárodních fondů

Projekty financované z EU
Projekty financované z EU
Projekty financované z EU
Projekty financované z EU
Projekty financované z EU
Projekty financované z EU