Kde nás najdete

Transfuzní oddělení se nachází v areálu Fakultní nemocnice Olomouc ve společné budově s lůžkovou částí Hemato-onkologické kliniky. V sousedství je Neurologická klinika FNOL.

Z hlavního vlakového nádraží v Olomouci je areál nemocnice dostupný tramvajovými linkami číslo 1, 4, 6 a autobusy městské hromadné dopravy číslo 12, 19, 26 (zastávka Dvořákova) a 21 (Hněvotínská).

Od autobusového nádraží lze do FNOL dojet tramvajovou linkou číslo 4 a autobusy MHD číslo 19 (Dvořákova) a 10 (Fakultní nemocnice).

Pro imobilní pacienty pak přepravu po areálu nemocnice zajišťuje autobus číslo 42, který vyjíždí od tramvajových zastávek u nemocnice.

Areál FNOL je přístupný branami z ulice I. P. Pavlova a z Hněvotínské a vstupem pouze pro pěší od tramvajových zastávek.

PLÁNEK FNOL

Mapa (pdf)