Kde nás najdete

Pracoviště Ústavu lékařské genetiky se nachází v areálu Fakultní nemocnice Olomouc na ulici I. P. Pavlova 6 bezprostředně za vjezdem do FNOL naproti Ortopedické klinice. Na orientačním plánku je budova ústavu označena písmenem T. Bezbariérový přístup je ze zadní strany. Recepce pro genetické poradenství se nachází v 1. patře. Laboratoře ústavu jsou umístěny ve 2. patře.

Z hlavního vlakového nádraží v Olomouci je areál nemocnice dostupný tramvajovými linkami číslo 1, 4 a 6, a autobusy městské hromadné dopravy číslo 12, 19, 26 (zastávka Dvořákova) a 21 (Hněvotínská).

Od autobusového nádraží lze do FNO dojet tramvajovou linkou číslo 4 a autobusy MHD číslo 19 (Dvořákova) a 10 (Fakultní nemocnice).

Pro imobilní pacienty pak přepravu po areálu nemocnice zajišťuje autobus číslo 42, který vyjíždí od tramvajových zastávek u nemocnice.

Areál FNO je přístupný bránami z ulice I. P. Pavlova a z Hněvotínské a vstupem pouze pro pěší od tramvajových zastávek.

kontaktní adresa Ústav lékařské genetiky