VIDEO: COVID-19? Jsme na dobré cestě díky všem našim zaměstnancům

27. listopadu 2020

COVID se ještě nevzdává, zdaleka není vyhráno a kdo ví, jestli někdy vůbec vyhráno bude, ale přesto chceme, aby hodně hlasitě zaznělo: Děkujeme!

Poděkování a poklona patří všem zaměstnancům FN Olomouc bez rozdílu – zdravotníkům, kteří o COVID pozitivní pacienty pečují v ochranných skafandrech během mnohahodinových služeb, jejich kolegyním a kolegům na dalších odděleních, kteří jsou při aktuálním přeskupení personálu vystaveni mnohem většímu tlaku a s vypětím všech sil jej skvěle zvládají, a samozřejmě i všem lidem v nezdravotnických profesích, neboť bez nich by ten složitý organismus zvaný „nemocnice“ brzy zkolaboval. Prokázali jste už na jaře a prokazujete to i teď, že základní slogan naší nemocnice – „profesionalita a lidský přístup“ – není jen prázdnou frází. Děkujeme za to!

Naše srdečné díky ale míří i k dalším složkám integrovaného záchranného systému – policistům, hasičům, záchranné službě a vojákům. Bez součinnosti s vámi by se na potlačení epidemie a na záchranu lidských životů nemohlo vůbec pomýšlet.

Znovu opakujeme: Jsme jen na dobré cestě, ještě není vyhráno. Víme ale, že ve vás všech má země i nadále oporu.

Autor videa: Zdeněk Hošák