David Koller zahraje pro Fakultní nemocnici Olomouc

23. dubna 2020

Jedinečný živý přenos akustického koncertu a talk show Davida Kollera ze zkušebny v Mikulově můžete zhlédnout 26. dubna v 19 hodin. Kromě samotného koncertu nahlédnete i do zákulisí Fakultní nemocnice Olomouc. S kamerou zavítáme na nejvytíženější oddělení nemocnice a mezi jejich zaměstnance.

Cílem akce, kterou pořádá Divadlo na Šantovce, je zaměstnance FN Olomouc potěšit, zpříjemnit jim jejich náročnou práci a pomoci vybrat peníze na moderní zařízení, které zlepší fungování nemocnice. Výtěžek benefice poslouží k nákupu termokamer na Oddělení urgentního příjmu, které mimo jiné přijímá pacienty podezřelé na Covid-19. Termokamery slouží k ochraně před nákazou pacientů a zdravotníků a má široké využití i mimo období pandemie.

Online přenos můžete zhlédnout na FB stránce Divadla na Šantovce ZDE

Vstupné je dobrovolné, ale za příspěvek budeme určitě rádi. Více ZDE.

Foto: Zdeněk Hošák