Děti pomáhají dětem. Prodej originálních triček pomůže malým pacientům s cystickou fibrózou

5. června 2019

Mít originální kousek v šatníku, který se bude skvěle hodit v horkých letních dnech, a zároveň pomoci dobré věci? S triky, jež nabízí nezisková organizace Crosspoint, je to možné. Limitovanou edici triček totiž vytvořily děti z Fakultní nemocnice Olomouc a jejich prodej zpětně pomůže malým pacientům. Výsledek jejich práce vypadá úžasně. Rozmýšlejte se rychle, trička se rychle prodávají!

Koupí trička přispějete na nově vznikající konto Crosspoint TOBĚ! To vzniká při Dětské klinice FN Olomouc a je určeno na pomoc dětem nemocným cystickou fibrózou. „V případě, že následky této nemoci přivedou rodinu do finančních potíží, například nebudou mít dostatek prostředků na nákup všech pomůcek pro dítě, pomůžeme rodičům alespoň částečně při překlenutí tohoto období,“ vysvětluje ředitelka organizace Crosspoint Ester Rážová.

Trička velikostí S, M, L a XL, která nesou jméno svého malého tvůrce, si můžete prohlédnout ZDE. Symbolický příspěvek na tričko činí 300 Kč, ale v Crosspointu samozřejmě budou vděční za jakoukoli vyšší částku… V případě zájmu můžete využít kontaktů: ester.razova@crosspoint-olomouc.cz nebo adela.jasvecova@crosspoint-olomouc.cz.