Doc. David Krahulík autorem monografie o dětské neurochirurgii

11. května 2021

Publikace, která unikátně a komplexním způsobem pokrývá celé spektrum dětské neurochirurgie. Tak by se dala charakterizovat kniha Dětská neurochirurgie, jejímž spoluautorem je primář Neurochirurgické kliniky Fakultní nemocnice Olomouc doc. MUDr. David Krahulík, Ph.D., MBA. Publikace vyšla letos na jaře v nakladatelství Grada, druhou hlavní spoluautorkou je zástupky pro vědu a výuku Neurochirurgické kliniky Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně doc. MUDr. Eva Brichtová, Ph.D.
"Kniha je rozdělena na obecnou a speciální část. Má bohatou obrazovou dokumentaci a je určena nejen neurochirurgům k přípravě na atestaci, ale zvláště pediatrům, dětským neurologům a dalším zdravotníkům spolupracujících oborů," popisuje svůj autorský počin docent David Krahulík.

Více o knize ZDE