Garderobiérky Moravského divadla věnovaly dětské klinice vlastnoručně ušité hračky

17. prosince 2020

V době, kdy je Moravské divadlo Olomouc divadlo zavřené a jeho příznivci se s divadelníky mohou potkat pouze on-line, se dámy z kostýmního úseku Moravského divadla, garderobiérky Ivana Čeplová a Alena Odstrčilová, rozhodly využít volné večery - které by za normálních okolností trávily v práci přípravou divadelních představení - k tomu, aby vyrobily dárky a udělaly tak radost malým dětem v nemocnici. Alena Odstrčilová je v současné době onkologickou pacientkou, i proto obě dámy věnovaly tři desítky krásných látkových hraček oddělení dětské onkologie Fakultní nemocnice Olomouc. Děti dostanou hračky na Štědrý den. "Všem přejeme velmi brzké a trvalé uzdravení," vzkazují garderobiérky. Ze srdce za váš krásný dárek děkujeme, dámy!