Jubilejní XX. reprezentační ples Fakultní nemocnice Olomouc: tanec, světelná show i magie

25. února 2019

Již podvacáté se do olomoucké plesové sezóny nezapomenutelně zapsala Fakultní nemocnice Olomouc. Prostory Clarion Congress Hotelu v pátek 22. února zaplnilo více než pět set hostů, kterým k tanci v hlavním sále hrála skupina BOOM!BAND Jiřího Dvořáka – koncertní a doprovodná kapela pěveckých hvězd, například Karla Gotta, Hany Zagorové či Heleny Vondráčkové. Tancovalo se však i na menším parketu v restauraci, kde pouštěl muziku Lukáš Kobza z Rádia Haná. Taneční večer obohatily imaginativní světelná show skupiny Ilusias a ukázka moderní magie v podání mistra republiky Ondřeje Sládka. Ples moderoval Petr Kubes, člen činohry Moravského divadla v Olomouci.

Ochutnejte atmosféru plesu alespoň z několika fotografií. Kompletní album si můžete prohlédnout na Flickru, ZDE.