Klinika nukleární medicíny rekonstruuje lůžkové oddělení. Provoz v budově J3 je omezen

19. ledna 2024

Provoz v budově J3, v níž sídlí Klinika nukleární medicíny FN Olomouc, probíhá od 12. 1. 2024 v tzv. stavebním záboru. Stavební práce v některých částech potrvají zhruba čtyři měsíce. Jejich výsledkem bude nová podoba lůžkového oddělení. Vzhledem ke snaze o zachování ambulantního provozu prosí vedení kliniky veřejnost a kolegy o pochopení a součinnost.

Lůžkové oddělení 40 bude po tuto dobu uzavřeno, k dispozici je však každý pracovní den (7:30 – 14:00) na telefonní lince 588 44 4265 staniční sestra, která také organizuje pro pacienty s léčbou štítné žlázy ambulantní kontroly, jejíž dostupnost je plně zachována.

Pro odesílající oddělení k ambulantnímu diagnostickému vyšetření a pro samostatně objednané ambulantní pacienty je pro bližší informace k dispozici klapka příjmu ambulance 588 44 4287.

Vzhledem ke značně omezeným provozním kapacitám budovy J3 prosíme o provozní součinnost zejména při spolupráci s organizací vyšetřovaných pacientů, zejména ležících.

Provoz v budově X (PET/CT) probíhá bez jakéhokoliv omezení.

Děkujeme za pochopení.