Luklův den opět představuje nejmodernější diagnostické a léčebné postupy v oboru kardiologie

11. října 2021

Již dvanáctý ročník odborné konference Luklův kardiologický den hostí ve dnech 11. a 12. října hotel NH Collection Olomouc Congress. Největší vzdělávací akce na střední Moravě se opět účastní desítky předních kardiologických odborníků z celé České republiky. Konferenci pořádá I. interní klinika - kardiologická Fakultní nemocnice Olomouc ve spolupráci s Lékařskou fakultou Univerzity Palackého v Olomouci, Národním telemedicínským centrem, Českou lékařskou komorou a Českou asociací sester.

Součástí Luklova kardiologického dne je i v letošním roce pondělní pacientský den (11. října) zaměřený na kardiovaskulární prevenci s přednáškami, Luklovým během a ukázkami kondičního cvičení. Bohatý program nabízí po oba dny konání lékařská i sesterská sekce konference.

"Jsem velmi rád, že na rozdíl od loňského roku, kdy jsme vzhledem k epidemiologické situaci byli nuceni rezignovat na osobní setkání a naši konferenci uspořádat on-line formou, se letos můžeme setkat osobně. Opět se vám budeme snažit představit nejmodernější diagnostické a léčebné postupy, které díky špičkovým kardiologickým pracovištím vstupují do běžné klinické praxe," říká garant konference a přednosta I. interní kliniky - kardiologické FN Olomouc a UP v Olomouci prof. MUDr. Miloš Táborský, CSc., FESC, FACC, MBA.

Online přenos z konference můžete sledovat díky streamu na webu konference.