Možnost objednání do ambulance Kliniky ústní, čelistní a obličejové chirurgie

4. července 2023

Od pondělí 10. července 2023 bude zahájeno objednávání klientů k vyšetření v ambulanci Kliniky ústní, čelistní a obličejové chirurgie Fakultní nemocnice Olomouc. Objednat se bude možné výhradně v pracovní dny v době od 7.30 do 11.00 na telefonním čísle 588 444 818, případně osobně nebo na e-mailu ucoch@fnol.cz.
"Žádáme klienty, kteří se chtějí objednat k vyšetření na naší klinice, aby respektovali vysokou vytíženost naší ambulance a objednali se s dostatečným předstihem," apeluje na veřejnost vrchní sestra Kliniky ústní, čelistní a obličejové chirurgie FN Olomouc Bc. Veronika Špirochová.
První návštěva v ambulanci je konzultační, lékař klienta vyšetří a navrhne postup další léčby. Vyšetření probíhají dle objednání na daný den, objednací čas je z provozních důvodů pouze orientační. Pacienti budou objednáni na vyšetření v nejbližším možném termínu dle kapacitních možností pracoviště. Pacienti s úrazem, krvácením a  život ohrožujícím stavem jsou ošetřováni bez předchozího objednání.
K prvnímu vyšetření je třeba donést doporučení od praktického zubního lékaře, průkaz zdravotního pojištění, občanský průkaz, průkaz DPN (pokud je vystavený), rentgenový snímek (je-li zhotovený) a výsledky vyšetření.