Nabídka pro pacienty FN Olomouc s život limitujícím a život ohrožujícím onemocněním

4. dubna 2022

Procházet vážným onemocněním je těžké pro pacienta i jeho nejbližší. Je úplně přirozené necítit se dobře, mít strach, útočit, nebo se naopak stáhnout do sebe. Nemusíte ale být na vaši bolest sami. Podpůrný tým Fakultní nemocnice Olomouc vám nabízí pomoc.

V rámci výzkumného projektu hledáme chronicky nemocné pacienty, kteří jsou léčení ve Fakultní nemocnici Olomouc s život limitujícím nebo život ohrožujícím onemocněním. Pacientům poskytujeme psychologickou podporu, sociální poradenství a možnost komunikace s celým paliativním týmem.

Konzultace mohou být jednorázové i dlouhodobější a jsou bezplatné. Komunikace probíhá online přes webový prohlížeč. Stačí mít webkameru a internetové připojení. Zájemce čeká jen úvodní rozhovor o vztahu k technologiím, který se po třech měsících zopakuje.

Máte o účast zájem? Další informace a kontakt najdete ZDE