Pomozte nákupem trička či tašky nemocným dětem přes konto Crosspoint Tobě

4. června 2020

Dobročinná společnost Crosspoint Olomouc, která již několik let podporuje Dětskou kliniku FN Olomouc a její malé pacienty, vyzývá k nákupu pro dobrou věc. Odstartovala totiž prodej triček a tašek, jehož výtěžek půjde přímo na transparentní konto Crosspoint Tobě, jež pomáhá dětem léčícím se v olomoucké fakultní nemocnici s cystickou fibrózou a jinými chronickými onemocněními.

Trička, která vyráběli někteří z vás v rámci probíhající akce Tričkování, stojí 300 korun + poštovné. Plstěné tašky vyráběli žáci základní školy na olomoucké třídě Spojenců a pojí je téma Květy. Cena jedné tašky činí 190 korun + poštovné. Trička i tašky si můžete prohlédnout na facebookových stránkách společnosti Crosspoint Olomouc. Přes Facebook si vyberete a objednáte konkrétní produkt, pošlete peníze na transparentní konto Crosspoint Tobě (číslo účtu 286296977/0300) a zásilku si následně na dobírku převezmete od České pošty.

Crosspoint Olomouc zároveň moc děkuje všem, kdo se vyrábění tašek a triček zúčastnili, i těm, kdo si je již zakoupili. Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat!