Provoz Kliniky nukleární medicíny v budově J3 omezí stavební práce

5. března 2024

Fungování Kliniky nukleární medicíny od pondělí 11. 3. 2024 výrazně ovlivní probíhající rekonstrukce, jejímž výsledkem bude nová podoba lůžkového oddělení. Na dobu pěti až šesti týdnů bude kompletně odstaven provoz vyšetřoven v 2NP budovy J3. Požadavky k vyšetření bude klinika po tuto dobu řešit přístrojovou kapacitou výhradně v 1NP KNM budovy J3. Nechceme dopustit uzavření ambulancí a proto prosíme o pochopení a maximální součinnost. Věříme, že se nám i díky vaší shovívavosti podaří udržet kliniku v provozu. Pro odesílající oddělení k ambulantnímu diagnostickému vyšetření a pro samostatně objednané ambulantní pacienty je pro bližší informace k dispozici klapka příjmu ambulance 588 44 4287.

Lůžkové oddělení 40 KNM je po celou dobu rekonstrukce uzavřeno. I nadále je však v pracovní dny (7:30 – 14:00) k dispozici staniční sestra na telefonní lince 588 44 4265. Dostupnost ambulantních kontrol pro pacienty s léčbou štítné žlázy je dále plně zachována - ambulantní kontroly budou probíhat v buňce provizorně umístěné před budou J3.

Provoz v budově X (PET/CT) probíhá bez jakéhokoliv omezení.

Děkujeme za pochopení a součinnost.