Sestra sympatie: Zopakuje Fakultní nemocnice Olomouc titul?

12. července 2023

Zviditelnění mimořádně náročné, zodpovědné a záslužné práce všeobecných sester a poděkování za ni. To jsou hlavní síle soutěže Sestra sympatie, v níž se za podstatného přispění široké veřejnosti vybírá výjimečná sestřička pracující v některé z českých či moravských nemocnic. Prvním červnovým dnem odstartoval již 13. ročník soutěže spuštěním registrace soutěžících. Fakultní nemocnice Olomouc přitom má na co navazovat, neboť v minulém ročníku díky Kateřině Petulové z Hemato-onkologické kliniky slavila titul!

Sestra sympatie rozhodně není klasická soutěž krásy, pořadatelé z agentury We Make Media hledají výjimečnou zdravotní sestru. O umístění tak nerozhoduje mistrovství kadeřníků, kosmetiček a počet hodin strávených ve fitcentru. „Motto celého projektu zní: Krása má mnoho podob! A jaké by v případě Sestry sympatie měly tyto podoby být? Měla by v sobě spojovat především sympatičnost a srdečnost, empatii a stylovost,“ vysvětluje jednatelka agentury We Make Media její MUDr. Ivana Kaderková.

K zařazení do soutěže přitom stačí jediné – zaregistrovat kandidátku na titul Sestra sympatie na webových stránkách www.sestrasympatie.cz. Registrace končí 30. 10. 2023! O postupu do finále, které se odehraje v rámci reprezentačního plesu sester – Sestry na sál! v pražském paláci Žofín, se na základě hlasování veřejnosti rozhoduje v termínu 1. 12. 2023 – 30. 1. 2024.

Přečtěte si více o naší Sestře sympatie Katce Petulové ZDE.