Sponzorovi Rostislavu Zatloukalovi poděkovala Psychiatrická klinika vysazením lípy

31. října 2021

Jako výraz poděkování za štědrý sponzorský dar vysadili nedávno na zahradě Kliniky psychiatrie FN Olomouc lípu srdčitou. Český národní strom poroste v rekonstruované relaxační zóně za budovou kliniky na počest Rostislava Zatloukala z Velkých Losin.

„Jsme rádi, že pan Zatloukal je s naší péčí a přístupem spokojen, což dává najevo i průběžně. Jeho daru si velmi vážíme a prostředky bychom rádi využili co nejefektivněji. Rozhodli jsme se naši vděčnost vyjádřit vysazením památeční lípy, která bude jeho nezištnost a laskavost připomínat,“ uvedl primář psychiatrické kliniky MUDr. Bc. Aleš Grambal, Ph.D. Polovina věnované částky bude na základě přání pana Zatloukala věnována ke zlepšení prostředí oddělení 32B, druhou část klinika využijeme k dovybavení zahrady tak, aby ji pacienti mohli ještě více využívat aktivní formou.

• Štědrý dárce Rostislav Zatloukal má nyní na zahradě Kliniky psychiatrie "svou" lípu.