Svoboda, nezávislost, poznávání nových lidí? Hledáme sestru do anesteziologického týmu na DPČ

27. září 2022

Svoboda, nezávislost, poznávání nových lidí a nových odborných souvislostí, možnost preference konkrétního pracoviště, individuální domluva směn… Že vám zní taková pracovní nabídka nereálně? Ale my pro vás přesně takovou práci máme! Chceme, abyste se jako „cestovní sestra“ stala / stal členkou / členem našeho týmu, a to na pozici všeobecné sestry v anesteziologickém týmu Kliniky anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny.

  • Naše spolupráce by měla formu dohody o pracovní činnosti, přičemž maximálně bychom žádali o 80 hodin vašeho času měsíčně.
  • Vaše finanční odměna by byla 350 Kč za hodinu.
  • Pracovala / pracoval byste na operačních, ambulantních a vyšetřovacích sálech v anesteziologickém týmu a spolupracovala s rozličnými medicínskými obory. Rozhodně byste se nenudila.
  • Sice byste nemohla / nemohl využívat naše zaměstnanecké benefity, ale budete i nadále vládnout svému času a svým aktivitám, zůstanete prostě dál „na volné noze“.
  • Jako „cestovní sestra“ si u nás můžete třeba jen přivydělat, pokud už jste zaměstnaná / zaměstnaný jinde, nebo vyplnit svůj volný čas, nebo si takto průběžně udržovat odbornou erudici, jste-li maminka na rodičovské dovolené.
  • A pochopitelně přiznáváme, že byste i hodně pomohla / pomohl našim kmenovým anastázkám…

POKUD MÁTE ZKUŠENOSTI S PRACÍ ANESTEZIOLOGICKÉ SESTRY A NAŠI NABÍDKU ZVAŽUJETE, POŽADUJEME JEN:

  • odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecná sestra, dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění,
  • zdravotní způsobilost a bezúhonnost dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění.

A pokud ani to není překážkou, zbývá jen kontaktovat naši personalistku Mgr. Michaelu Natálii Konečnou tel. č. +420 734 180 880 nebo e-mailem: michaelanatalie.konecna@fnol.cz.

Více informací o Klinice anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny se dozvíte tady: https://karim.fnol.cz/.  

Další pracovní nabídky pak naleznete na https://kariera.fnol.cz/