Věncování zahájeno. Za první den se v galerii Dětské kliniky prodalo téměř tři sta věnců

19. listopadu 2019

Máte už adventní věnec z letošního Věncování? Včera se nádherné výsledky usilovné, do hluboké noci trvající práce sestřiček, dětí z hemato-onkologického oddělení 21 B, jejich rodičů, spousty dalších dobrovolníků a renomovaných floristů začaly v galerii Dětské kliniky prodávat a jen za včerejšek se jich prodalo bezmála tři sta! Neuvěřitelné! Děkujeme za podporu dobré věci, výtěžek z Věncování totiž opět poslouží k potěše a radosti malých pacientů, ale také k pomoci jejich rodinám v těžké sociální situaci. Originální výrobky lze zakoupit v galerii Dětské kliniky od 18. do 29. listopadu, a to v době od 8 do 17 hodin. Na stejném místě probíhá i tradiční sbírka Vánoční hvězda, kterou již 22 let pořádá sdružení Šance Olomouc.