Vydali jsme nový NemMagazín. Co si můžete přečíst?

10. února 2020

V čekárnách a na dalších místech v areálu Fakultní nemocnice Olomouc najdete v nejbližších dnech výtisky nového čísla nemocničního časopisu NemMagazín pro období zima 2019/2020. Čeká vás opět 32 stran textů a fotografií shrnujících aktuální a atraktivní novinky a témata z činnosti největšího zdravotnického zařízení na střední Moravě. Co si v novém čísle můžete přečíst? Tak například:

• PŘÍBĚH PACIENTA | Program řízené redukce hmotnosti? Hubněte pod dohledem odborníků
  • TÉMA | Fakultní nemocnice Olomouc se kompletně převlékla do nového
  • Z HISTORIE | Pláště, šaty, čepec… Zdravotníci nosí uniformy dvě století
  • ROZHOVOR | Jiří Ehrmann: Člověk by neměl přestat pracovat a dělat smysluplné věci
  • TECHNIKA VE SLUŽBÁCH MEDICÍNY | Pomoc parkinsonikům: FN Olomouc využívá světově unikátní metodu
  • LIDÉ V NEMOCNICI | Zkušenosti z misí MEDEVAC pomáhají lékařům v domácí praxi

Příjemné počtení přejeme!

Časopis si můžete prolistovat také ve formátu pdf – ZDE.