Zdravotníci dostali jako poděkování za boj s COVID-19 poukazy na relaxaci.

4. května 2021

Máme velkou radost, že Česká asociace sester v rámci projektu Pomáháme sestřičkám věnovala 133 dárkových poukazů od společnosti SLEVOMAT v hodnotě 2 000 korun. Moc děkujeme! Vouchery dostanou zdravotníci Kliniky anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny, kteří čelí náporu nepřetržitě po celou dobu pandemie. Jejich držitelky a držitelé je mohou využít na sportovní aktivity, lázeňskou péči, v kadeřnických a kosmetických salónech a na úhradu dalších služeb spojených s regenerací. Veřejná sbírka „Pomáháme sestřičkám“ se konala od 28. 3. 2020 do 27. 1. 2021 a jejím cílem bylo umožnit široké veřejnosti poděkovat sestrám za jejich pracovní nasazení. Na transparentní účet přišlo téměř 7 milionů korun, které Česká asociace sester rozdělila mezi deset nemocnic s největším počtem hospitalizovaných pacientů s onemocněním Covid-19 v období od března do konce roku 2020.

• Poukazy převzaly náměstkyně nelékařských oborů Ing. Bc. Andrea Drobiličová a vrchní sestra KARIM Bc. Daniela Chocholková.