Zubní pohotovost ve FN Olomouc se na tři týdny přestěhuje kvůli rekonstrukci

17. září 2019

Jen o jedno patro výš se od pondělí 23. září do pátku 18. října přestěhuje zubní pohotovost ve Fakultní nemocnici Olomouc. Důvodem dočasného přesunu jsou stavební úpravy celého přízemí Kliniky ústní, čelistní a obličejové chirurgie. Pacienti, jejichž akutní potíže vyžadují nutnou a neodkladnou péči mimo pracovní dobu jejich zubních lékařů, najdou pohotovostní ordinace v prvním patře budovy R. „Po dobu rekonstrukce přízemí využijeme pro pohotovost dvě běžné ambulance. V této souvislosti prosíme pacienty o shovívavost a trpělivost, neboť lze očekávat, že spojení ambulancí a pohotovosti pravděpodobně poněkud prodlouží čekací doby na ošetření,“ žádá přednosta Kliniky ústní, čelistní a obličejové chirurgie doc. MUDr. et MUDr. Peter Tvrdý, Ph.D.

Budova Kliniky ústní, čelistní a obličejové chirurgie