Zrušení zákazu návštěv na III. interní klinice FN Olomouc
25. února 2026Z důvodu zlepšení epidemiologické situace na III. interní klinice - nefrologické, revmatologické a endokrinologické Fakultní nemocnice Olomouc se od středy 25. února 2026 včetně ruší zákaz návštěv u hospitalizovaných pacientů. Návštěvníky prosíme o zodpovědný přístup ke svým blízkým a našim pacientům.